Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Minek a PAV-vizsga, ha ugyanúg...

Minek a PAV-vizsga, ha ugyanúgy agresszívan közlekednek a kamionosok?

Figyelt kérdés

#kamionos #PAV-vizsga #agresszív közlekedés
2023. jún. 21. 21:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Aha😂 Az irodista picsákból meg ezerből 1 a normális a többi töltelékszakos egyetemista.


Minálunk az egyik fuvarszervező kiscsaj filozófia szakos diplomával büszkélkedhet.

2023. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
El tudnál te végezni filozófia szakot? Egyébként van ám tudományfilozófia is, például pszichológia szakon belül szokták tanulni. Az is filozófia, mégsem mondható nevetséges dolognak. Gondolom, te a fotelbeli gondolataidat is filozófiának véled.
2023. jún. 22. 21:07
 23/25 anonim ***** válasza:

Elvégeztem egy logisztikai mérnökit+ van vámügyintézői képesítésem is. Az egy kicsit komolyabb mint egy kiseggelős töltelékszak


Ismerem a logsztikát Kívül-belül a szívás oka az esetek 95 százalékában az irodista. A maradék 5 százalékon osztozik a sofőr meg a raktáros.

2023. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
aki egy filozófia szakot nem tud kiseggelni az már nagyon hülye, olyan mint az afrikanisztika amerikanisztika meg az egyéb ehez hasonló kitalált gyökérségek amivel munkalehetőség nulla
2023. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A számítógépen elírsz valamit, nyomsz egy CTRL+Z-t és visszavontad. Ha viszont egy kamionos néz be valamit, az akár emberéletekbe is kerülhet. Na, ez a nem mindegy!


Ja, és nem vagyok kamionos, mielőtt feltételeznéd, de felnézek rájuk, mert embert próbáló az a munka, amit ők végeznek: órákig vezetni, figyelni az útra, aztán pakolni a le-felrakó helyen, kamionban aludni, külföldi fuvarnál akár hetekig távol a családtól stb.. Ha ők nem lennének, te nem ennél (írhattam volna máshogy is, de úriember vagyok).

2023. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!