Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tehetek, ha ma majdnem...

Mit tehetek, ha ma majdnem elütöttek a járdán?

Figyelt kérdés
A posta egyik csomagszállító autója úgy akart leparkolni Budapest belvárosában, hogy az egész járdát elfoglalja. Igen ám, csak épp ott álltam háttal a járdán. Az utolsó pillanatban vettem észre. Azért a járdán ne üssenek már el... a rendszámot lefotóztam és azt is, hogy hol állt meg. Erre a sofőr agresszív lett.
2023. aug. 7. 22:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Örülj neki, hogy megúsztad!

Most jobb?

2023. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Hozzád ért?
2023. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ordítozva meglökött az ember miután számonkértem.
2023. aug. 7. 23:15
 4/17 A kérdező kommentje:

1-es


Nyugodtan üssünk el gyalogosokat a járdán, tényleg. Még én figyeljek, hogy egy kereszteződés nélküli egyenes szakaszon ne gázoljanak el. Majd miután jogosan kiakadunk tűrjük, hogy egy férfi le k.urvázzon. Azért ezt nem.

2023. aug. 7. 23:19
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

#4 Aztán az jobb hogy itt most rajtam töltöd ki a haragod? Akkor meg lapították mit szar a gazban, ahelyett,hogy hívtál volna rendőrt.

Szanalmas vagy kérdező,hogy csak a billentűzet mögött nagy a szád, de az életben meg nem állsz ki magadért.

2023. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
80%
Ott kellett volna és akkor cselekedni.
2023. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Honnan tudod mit csináltam? Hogy reagáltam? Elhajtott-e egyből? Vagy hívtam-e rendőrt? Szerinted miért fotóztam le? Lehet ennyire volt időm vele?


Szerintem zárjuk ezt itt le, mert egyesek már egy anonim oldalon tudják milyen vagyok az életben.

2023. aug. 7. 23:53
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem tettél te semmit, mert akkor nem itt kérdeznéd mit lehet csinálni? Idejöttél dühöngeni, de senki nem fog megszánni,meg utólag mire mész a fotóddal? Semmire, mert ahhoz is gyáva vagy.
2023. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
#7 Hát, igen, egyesek anonim oldalon sem tudják, mit csináltál, mert nem gondolatolvasók, és nem írtad le, csak egy értelmetlen hisztikérdést írtál ki. Remélem, csak gyalogosan közlekedsz, mert ha ennyire fennakadsz mindenen és estig magaddal hordozod, akkor pszichológiailag alkalmatlan vagy a közlekedésre.
2023. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
A meglökés már akár támadásnak is vehető. Ha van róla felvételed vagy tanúd, akkor mehet a feljelentés.
2023. aug. 8. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!