Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elhagytam az elsősegély...

Elhagytam az elsősegély kártyam , és az új rendszerhez hogy ki váltsam a jogosítványom , nekik a gépbe meg lesz ?

Figyelt kérdés
Mert a másolata 5000 Ft és elvileg azt hallottam hogy nekik a felhobe lehet fent lesz a gepen hogy ez igaz ? Halott valaki erről valamit ? Vagy muszaj hogy meg vegyem a másolatot ?

2023. szept. 5. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem két éve még vinnem kellett magammal az okmányirodába, amikor csináltattam a jogsit. Szerintem ez nincs benne a központi nyilvántartásban, ők csak azt látják, hogy sikeres forgalmi vizsgát tettél.
2023. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Arról nem tudok, hogy a Vöröskeresztes közúti elsősegélynyújtó vizsgaigazolás az EESZT rendszerben lenne; ezt szokták felhőként emlegetni.

Az egészségügyi alkalmassági vizsgálat eredményét szokták feltölteni, bár ez sem sikerül mindig minden orvosnak.

2023. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat akkor kifizetem 😅 köszönöm azért
2023. szept. 5. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Hívd fel a helyi hivatalt és kérdezd meg hogy kell-e vagy sem. Akkor megmondják hogy mivan és megspórolsz magadnak egy felesleges másolatot erről, ha kiderül hogy nekik fent van a rendszerben. Nem tudom manapság ez hogyan megy mert én igen csak régen csináltam már ezt, akkor mindenről be kellett vinni a papírt mert akkor ez a felhős történet még egyáltalán nem létezett. Nekem amikor újítani kellett a jogsimat akkor az orvos mondta hogy minden fent lesz a felhőben, és ezt ott látni fogják. Ha esetleg probléma lesz akkor telefonáljak be neki és gyorsan megírja a papírt, de mondta hogy a tapasztalat az hogy ezzel nem szokott gond lenni.
2023. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat igazán szerencsetlen voltam mert szerdán amikor be mentem akkor azt mondtak kell és nem tudjak mennyi idő mire jó lesz a rendszer és benne lesz , megvettem aztán másnapra már nem kellett 😂😂 úgy hogy ideges is voltam de már nem erdekel
2023. szept. 8. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!