Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kikerülésnél/előzésnél MINDIG...

Kikerülésnél/előzésnél MINDIG belenéztek a középső visszapillantóba?

Figyelt kérdés
2023. szept. 14. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Igen, de mar csak kb megerősítesnek a jobb tükör után.


Én is ugy tanultam még, hogy ha a közepsőben látod akkor már jó, de azert ez max a rutin megszerzéséig segít csak.

2023. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
4: A jobb tükörben látom azt is, hogy nem került-e esetleg másik jármű az előzött jármű takarásából mellém. Ez nyilván többsávos úton vagy gyorsítósávoknál releváns, bár volt már szerencsém leállósávról mellém kerülő delikvenshez is. Ugyan nagyon ritka esetek ezek, de nekem az ad nagyobb biztonságérzetet, ha minél többet tudok arról, mi van mellettem amikor visszasorolok. Kezdőként sokat segített a biztonságos távolság meghatározásában a középső tükör, de ezzel már nincs problémám.
2023. szept. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk én nagyon tudom szeretni amikor a rutinosak simán rám húzzák a kocsit, vagy csak beállnak elém féktávon belülre.
2023. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mindegy, hogy melyik tükörbe nézel, csak biztonságos legyen a manőver.
2023. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!