Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb napszak a forgalmi vizsga szempontjából?

Figyelt kérdés
Én délutánra kaptam időpontot, az utolsó vagyok aznap.

2023. szept. 15. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz vezetni akkor dugóban, biciklist kerülgetve is tudsz. Nem ezen múlik.
2023. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dugóban állással könnyebb megszerezni a jogsit :)
2023. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok #1-nek, de azért vizsgázóként nagyon nem mindegy, hogy milliónyi ember van körülötted, vagy csak nyugodtan végighaladsz az útvonalon. 30 óra alatt senki sem fog perfektül megtanulni vezetni, csak már jó eséllyel teljesíteni tudja a vizsgakövetelményeket. Nem véletlenül követelnek 1 éves jogsit az autó bérbeadással foglalkozó cégek, 2 éves jogosítványt pedig a munkáltatók sofőri állásokra.

A kérdésre visszatérve, elsőre sajnos megbuktam (gyalogos haladt az átkelő felé, én pedig úgy gondoltam, hogy mivel közvetlenül nem keresztezzük egymás útját, elmegyek előtte, hiszen csak másodpercekkel utánam ért oda), de olyan szintű gyalogosforgalom volt, hogy kb. minden átkelőnél meg kellett állni és várni. Nem hazudok, az oktató is mondta, hogy sosem látott még ilyet, mindhárman gyalogos miatt buktunk meg. Reggel 8:30-as időpont volt az enyém, a tanév végén.

Másodjára már tanítási szüneti időpontom volt, 14:30-kor. Tetézte a dolgot, hogy aznap 34 fok volt, így végülis összesen egy gyalogossal találkoztunk, akit át kellett engedni.

Ezzel csak azt akarom sugallni, hogy X időpontban simán megbuksz olyasmi miatt, amiért Y időpontban akkor sem tudnál, ha akarnál.

Budapesten munkanapokon nincs igazán jó időpont, de talán reggel 7 és 9, valamint délután 3 és 5 között a legrosszabb, közte és utána jóval lazább. Vidéken pedig leginkább a reggeli csúcsórák zsúfoltak, főleg tanítási időben, amikor a diákok mennek iskolába és megrohamozzák a gyalogátkelő-helyeket. :) Meg persze délután ugyanez, csak az már nem annyira behatárolható, és nem is egyszerre indul el mindenki.

2023. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, de meglett a vizsga.
2023. szept. 29. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!