Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor zöldre vált a lámpa...

Mikor zöldre vált a lámpa miért nem indulnak meg egyszerre az autók ?

Figyelt kérdés
Miért várnak míg elindul az előtte lévő ?
nov. 17. 17:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
61%
Fel kell venni a követési távolságot.
nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert az az elötted lévö lefullasztja a motort, akkor belemégy hátulról, ami kellemetlen és sokba kerül.
nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
Mert az ötödiknek sorban álló nem a lámpát figyeli, hanem az előtte levőt. Normális közlekedési kultúrájú országban amikor zöldre vált, egyesbe tenné az autót és amikor az előtte levő megindul, ő is engedné vissza a kuplungot. Nálunk meg amikor elindul előtte a másik, akkor keresi a sebességváltót. Nem mindegy!
nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%
mert a telefonját nyomkodja szinte az összes
nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
7%
#3 Dehogyis, nálunk már a piros-sárgánál dudál a második/harmadik a sorban. (Helyesen.)
nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
#5: Mégis miért lenne helyes? Zöldnél kell elindulni, nem piros sárgánál.
nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
13%
#6 Nana. Zöldnél szabad behajtani a kereszteződésbe. A piros lámpához felfestett vonal legtöbbször jóval a kereszteződés előtt van, akinek a piros-sárgánál nem mozdul meg a járműve picit sem, az elbambult. És amilyen rövid zöldek vannak, nekem ne bambuljon senki. (Mondjuk nekem mindegy, mert ha motorral a vagyok, a piros-sárga annyit jelent, hogy ideje visszasorolnom két autó közé, ha nem a sor elején vagyok.)
nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
Mert ez nem autóverseny. Nem mellesleg ha nem tűnt volna fel az autóversenyeknél is mindig a rajt után vannak a legnagyobb balesetek.
nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
#7: Nem nana. Hanem szabályok, hol van az leírva, hogy piros-sárgánál indulni kell? Sehol.
nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
7%
#9 Nana. Ki mondta, hogy szabályként le van írva? Ha nem kisvárosi úrivezető lennél, hanem rendszeresen mennél át olyan zöldön, amin kettő, max. három autó fér át, te is megtanulnál közlekedni, nem csak a szabályokat bújni, és azokhoz mereven ragaszkodni, a közlekedés többi résztvevőjét meg észre sem venni, ami egyébként a legveszélyesebb magatartás.
nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!