Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikor zöldre vált a lámpa...

Mikor zöldre vált a lámpa miért nem indulnak meg egyszerre az autók ?

Figyelt kérdés
Miért várnak míg elindul az előtte lévő ?
nov. 17. 17:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
8%
Na lepontoznak a prolik.
nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
79%
#11 Ha szerinted proli az, aki veled nem ért egyet, akkor örülj neki, hogy csak lepontoznak. Örülj neki, hogy csak itt van anonim módon arcod, így csak lepontozás jár a hülyeségedért.
nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
10%

Sokszor teljesen korrekt válaszokat is lepontoznak.

ABszolút követhetetlen, nincs is értelme foglalkozni a pontozásokkal.

nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
17%
#13 Ez így van. De a rugalmas, dinamikus közlekedés éppenséggel egy tanulható dolog. Nem azt mondom, hogy amikor piros-sárgára vált a lámpa, egyből dudálni kell, de az sem normális, ha valaki a sor elején megvárja a zöldet a váltással, meg az sem, ha egy nagyobb kereszteződésben gyenge autóval a kereszteződés közepén váltogat kettesbe, ahelyett, hogy minél hamarabb elhagyná a veszélyes helyet - mert minden kereszteződés veszélyes. Persze az érme másik oldala az, amikor valaki repülőrajtot csinál piros-sárgánál, az sem normális (mert úgyis van, aki átcsúszik a piroson), van abból is baleset bőven.
nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%
Ha meg mégse indul meg az előtte levő akkor kocc...
nov. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
66%
#15 Miért is? Az egy dolog, hogy amikor piros-sárga a lámpa, már rég sebességben vagyok. Az egy másik dolog, hogy anyját annak, aki a piros-sárga - zöld váltás szempillantásában nem indul el. Az egy harmadik retardált dolog lenne, hogy én elindulok, amikor az előttem levő még nem indult el. Ezt te sem gondolod komolyan, ilyen nincs. :) Nagyobb veszély, hogy a balf*sz úrivezető nem tud enyhe emelkedőn sem elindulni visszagurulás nélkül elindulni.
nov. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Most elképzeltem, ahogy a lámpánál a 3 sávon sávonként 100 méteres sorban egyszerre összehangoltan megindul mindenki.


Ez már a legprofibb akrobatáknak is elismerő mutatvány lenne.

nov. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
88%

Én amúgy azt tapasztalom, hogy pont az ilyen piros-sárgára bemozduló gyökerek miatt szokott megakadni a sor. Mert már egy pillanattal mindenki előtt menne őnagysága, be-be mozdul, közben rágurul az előtte állóra és abban a pillanatban rá is lép a fékre amikor a gázra kellene. Így a mögötte lévő is bele kell fékezzen meg az az után lévő is és így tovább.


Amúgy meg tudom feltűnt-e a kérdezőnek, de nem azonos karakterisztikájú, méretű, gyorsulású járművek vannak, amik nem nagyon tudnak összehangoltan mozdulni.


Eleve a többségnek az nem megy, hogy a forgalom átlag sebességét felvegye, mert vagy lassabban tököl, vagy mindenkitől is gyorsabban akar menni ezzel zavarva mindenkit aki normálisan közlekedik.

nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha már Forma 1, a felvezető körben ők is egymás után, követési távolsággal indulnak el, hiszen senki nem akarja gallyra vágni a kocsit a semmiért.
nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

"Ez már a legprofibb akrobatáknak is elismerő mutatvány lenne."


Na ezért van annyi baleset, mert az átlagember képtelen vezetni. A világ legegyszerűbb dolga lenne egyszerre elindulni.

nov. 18. 10:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!