Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit lehet tenni az agresszív...

Mit lehet tenni az agresszív kéregetőkkel szemben? Milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés

Hiába próbáltam ki több mindent: továbbmegyek és nem szólok, mondom, hogy nem érek stb.

Kiabálnak velem, veréssel fenyegetnek, és hosszan követnek. Többen vannak, és erősebbek.

Budapestről van szó. Más útvonalon nem tudok menni.



nov. 24. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam van boxer és vipera, valamint paprika spray is. Ok nélkül nem bántok senkit. Ha nem ért a szép szóból akkor bőven elég, ha kap egy kis paprikát. De ezeket amúgy is megkell tanulni használni és csak akkor jó, ha nyilván nálad van és elő van készítve. Valamint javaslom, hogy legalább a horgot meg az egyenest tanuld megy gyorsan és erősen ütni. Ha nő vagy vannak még egyéb alternatívák is.
nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni kell önvédelmet és megvéded magad ha bajban vagy. Másra nem számíthatsz. A másik véglete ennek a hazugsággal rávétel. Pécs vasútállomás mellett is sok ilyen kéregető van, kitalálnak minden dumát, hogy elkérjék a pénzed. Vigyázni kell amúgy az összessel, mert ha előveszed a pénztárcát és adsz neki egy keveset, akkor akár ki is rabolhat, mert meglátja a pénzt. Ezért inkább nem is mernék adni ha akarnék sem.
nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Sprayt hordok magamnál. Biztos ami biztos. De néha gázfegyvert is, elrettentés céljából. Ha többen vannak, azt javaslom inkább.
nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Oroszul mondom, hogy nem beszélek magyarul. Ez többnyire bejön.
nov. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Ütni kell.
nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy rúgni külső vagy belső combot köríves rúgással.
nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer előttem állt egy autó a pirosnál. Ez csak 1x1 sávos út volt. Odajött egy ilyen alak majd elkezdte ütögetni az ablakát meg üvöltözni. Erre én odagurultam az autóval, úgy tettem mint aki el akarja ütni és ezáltal lekergettem az útról.
nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bazaltkaroly ***** válasza:

#1 Nálam is van két pisztoly, egy gépfegyver, egy rakétavető, és egy hat fős kommandós osztag kísér. Továbbá, mindig három mesterlövész figyeli az utamat, biztos, ami biztos.


A viccet félretéve, általában ezeknek csak a szája nagy, nem mennek utánad, de egy paprikaspray tényleg jó ötlet. Esetleg idegen nyelven beszélhetsz nekik, akkor lehet békén hagynak egy anyázás kíséretében. Még esetleg a "csak kártyám van" szöveg beválhat.

nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elsőre megpróbálom figyelmen kívül hagyni, aztán ha ujrakezdi, akkor csak annyit mondok a leggorombább arckifejezéssel: tünj innen amig tudsz!

Eddig még bejött.

nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!