Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha kerékcsapágyas az autó az...

Ha kerékcsapágyas az autó az átmegy műszaki vizsgán?

Figyelt kérdés
Majd kiszeretném cserélni.De most költötem elég sokat az autó,és sajnos örülök kajára jut.
2010. okt. 21. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze ,hisz minden autó kerékcsapágyas .

De a viccet félretéve ,ha kicsit zúg a csapágy attól simán átmegy az autó.

2010. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már Te is rájöttél hogy a kerékcsapágy behalt akkor a vizsgabiztos tuti hogy kiszurja!Tudom nem jókedvedben nem cseréled ki,de még olcsóbb egy csapágycsere mint egy pótvizsga+csapágycsere+görcs hogy átmegy-e.Inkább kérj későbbi időpontot az költségmentes és addigra talán összejön a rávaló!!
2010. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem megy át valami miatt a kocsi a vizsgán az NKH-nál, (Nemzeti Közlekedési Hatóság) , nem kell újból vizsgáztatni. Csak sikeres vizsga után kell fizetni.

Mindig akkor kell fizetni, amikor legurult a kocsi a vizsgapadról, és megkaptad a sikeres vizsgáról szóló papírt.

2010. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14:48 --nak!!Honnét a rákból szeded ezt a hülyéget hogy csak utólag kell fizetni??Be sem állhatsz a sorba amig be nem fizetted a vizsgadijat!!Lécci tájékozodj mielőtt okoska tanácsodat leirod--vagy pszzt!!!
2010. nov. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy vettem egy Opel Omegát, és kálváriám volt vele a kispesti NKH-nál, mivel szét volt rohadva az alja. Akkor vissza kellett stornózni a papírját, majd ez mégegyszer megismétlődött, mert a lakatos rossz munkát végzett. Harmadszorra átment a kocsi, és csak akkor kellett fizetnem.
2010. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocsi,lehet hogy mindegyilőnknek igaza van csak elbeszélünk egymás mellett?Két kocsim van,azokat Pécsre a Hengermalom utcai KPM Hatósági Műszaki Vizsgáztató hoz hordom kétévente.Ott úgy megy hogy odaszólok telefonon -időpontot kérem-mikor megyek a pénztárnál már ott vár a csekk és a vizsgalap .Befizetem a csekket,beállok a sorba és van hogy egyóra múlva már a bélyeg rajt van a rendszámtáblán!Ha kisebb hiba van azt a helyszinen kijavithatom--mondjuk egy égőcssere--ha nagyobb akkor kapok két hónap hosszabitást és akkor új vizsgadij befizetése után ismételten átnéznek mindent és akkor kapok műszakit.Mindkétszer fizetek!!!

Az utánfutót zárt technológiáson vizsgáztatom Szigetváron.Ott utólag fizetek,de sokkal többet,de nem kell csak azért bemennem Pécsre.

A szgk-kat nem bizom másra azokat magam készitem föl!

2010. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!