Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Friss jogsis vagyok, majdnem...

Friss jogsis vagyok, majdnem balesetet okoztam. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Fél éve van jogsim, mindig óvatosan és lassan közlekedek, mert nem vezetek napi szinten és nem vagyok még teljesen biztos magamban, így inkább lassabban megyek, eddig nem is volt annál nagyobb gond, hogy párszor lefullasztottam a benzines autót emelkedőn. Most nem tudom mi volt velem, éppen fordultam ki egy mellékutcából, biztosítottam, balra akartam menni, a jobbról jövő jelzett, hogy betér az utcába, én pedig elindultam és nem biztosítottam újra balról, mikor megláttam hogy ezerrel jön egy autó már félig az útjában voltam, ezért hamar gázra léptem és kihajtottam előtte. Neki nagyon rákellett lépni a fékre, nem volt koccanás, még messze volt. Nagyon megijedtem, és továbbhajtottam, ő megállt egy pillanatra utána, majd elhaladt. Lehet belőle bajom? Nagyon rosszul érzem magam, sose történt még ilyen velem és máskor mindig odafigyeltem. Visszanézhetik a kamerákat a területen? Esetleg feljelenthet?
márc. 30. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem lesz semmi. Anyukád lehet hogy csuklott abban a pillanatban, de szinte kizárt hogy ezért utólag felelősségre vonjanak.
márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen velem is előfordul a 6 éves jogsimmal meg apámmal is a 36 éves jogsijával. Semmi baj nincs ezzel, sőt nagyon is ügyesen reagáltál azzal, hogy azonnal a gázba tapostál és nem a fékbe. Ha kimegyünk valaki elé (megesik) akkor legalább tapossunk oda neki, ezt így kell. Lesz majd még olyan is mikor szándékosan mész ki valaki elé mert különben másképp az életbe nem fogsz kifordulni a mellékútról a főútra. :D
márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Még lesz egy két ilyen necces sztori kezdőként, aztán megtanulod:

ha nem vagy biztos magadban, fékezz 👍

márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"sőt nagyon is ügyesen reagáltál azzal, hogy azonnal a gázba tapostál és nem a fékbe"


Nem tudom feltűnt-e, ő vágott be balra nagy ívben 💀

márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy kérdező, addig ne aggódj, amíg nem meszelnek le gyorshajtásért 🔥


Villants kettőt a .. lámpáiddal, hogy bocsi 🤦

márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
#4 Feltűnt. Azért is írtam, hogy ha már bevágott és keresztezi annak az útját aki jön 100-al ne a féket tapossa hanem lépjen a gázba aztán minél előbb menjen az útjából.
márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Ne foglalkozz vele.

Aki "ezerrel" jön, az taposson nyugodtan a fékbe. Nyilván, ha baleset lett volna, akkor a rendőr téged hozott volna ki hibásnak, de valójában ő is tirpák volt.

márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!