Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Majdnem halálos balesetet...

Majdnem halálos balesetet okoztam. Merjek valaha autóba ülni?

Figyelt kérdés
Nem történt semmi baj, de csak egy hajszálon múlt. Azóta nem ültem kocsiba. Volt valaki hasonló szituban? Fel lehet ezt dolgozni?
2022. ápr. 17. 18:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Még a nem majdnemet is fel lehet.

Mit hisztizel? Nem te vagy az első, aki hülyeséget csinált. Sőt, van, aki nem csak majdnem.

Minél többet picsogsz, annál nehezebb lesz.

Nem történt semmi, tanulsz belőle, az élet megy tovább.

2022. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
#1 Szerintem meg aki majdnem halálos balesetet okozott az ne ûljön többet autoba mert legközelebb nem csak majdnem fog azt okozni
2022. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Le kell vonni a tanulságot (hogy mi volt az ok) és menni, vezetni kell tovább.
2022. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

#2, mindenki volt kezdő, mindenki volt frissjogsis, mindenki volt tapasztalatlan. Szinte mindenki okozott ilyen vagy olyan balesetveszélyt, mikor vezetni kezdett - vagy később, mikor már azt hitte, tud vezetni.

Az ember tanul a hibájából, és többé ugyanazt biztos nem fogja elkövetni.

Azt kell büntetni és eltiltani, aki nem tanul, aki ismételten, szándékosan veszélyeztet.

2022. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
17%
Szerintem, bár jogsim nincs, menj el, próbálj meg tanulópályán vagy valamilyen pályán visszaszokni rá, addig meg a társad viszi el a kocsit. Csak ne közúton. Biztos menni fog. ;)
2022. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Ezen túl kell esni, mert mindig lesznek váratlan helyzetekt.

Ha mindenki ezen aggódna, akkor az autósiskolákból kikerülő tanulók nagyrészének se kellene vezetni, mert az a tanítás, amit ott csinálnak az édeskevés, gondolják, hogy majd az életben begyakorolja a tanuló, vagy nem. Aztán tele vannak az utak parkolni nem tudó, vagy éppen a belső sávot kibérelő autósokkal akik még sávot se mernek váltani. Utóbbinál 10-ból 9X fiatal csaj ült a volánnál.

2022. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Minél előbb ülj vissza. Nekem 15 éve volt egy balesetem, én a vétlen fél voltam. A sérüléseim miatt sokáig nem is tudtam vezetni, de utána nagyon nehéz volt újra beülni a voln mögé. Mindig attól féltem, hogy újra megtörténik, így csak akkor vezettem, ha nagyon muszáj volt. Már ott tartottam, hogy szakember segítségét kell kérnem. Aztán összeszedtem magam és tettem egy nagy kört az országban. Autóztam céltalanul. De szükség volt rá, hogy ne féljek vezetni.
2022. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
5-ös: én úgy tudom ma már nincsenek tanuló palánk, be kell hozzá tanfolyamra fizetni... (pedig mennék ilyen helyre, mert régen nem vezettem és gyakorolnék)
2022. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%
* tanulópályák
2022. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%

Merj.

Lesznek hibáid később is, kisebbek, nagyobbak is.

A lényeg, hogy tanulj belőlük.

Aki nagy pofával hőzöng, hogy ne vezess többet az csak egy ostoba proli, akinek soha nem volt jogosítványa sem.

2022. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!