Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Be lettem mérve az autós...

Be lettem mérve az autós traffipax-al? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Hazafele, hídról lefelemenet hajnal 2óra körül odaléptem neki. Lakott területen belül 2×2 sávos úton belsőbe menet felgyorsultam 120km/h-ra. Amint elértem fékezni kezdtem, ekkor nagyjából 300méterre lehettem a traffipaxtól, innen már ha valaki jobban rááll a trafi figyelésére az látja a fekete skodát. Az út nagyon enyhén kanyarodott. A kanyar végén állt a rendőrautó és felém nézett a kamera, ekkor még lassulásban voltam, későn vettem észre.

Ráadásul az autóm apukám nevén van.

17éves, friss 5hónapos jogsim van. Semmilyen szabálysértés semmi büntetésem nem volt még soha. Közlekedni is, nappal nagy forgalomban is jól vezetek ,szabályosan hiba nélkül. Egy darab autó, sem ember senki nem volt az egész körenyéken, gondoltam kihuzatom egy kicsit. Tudom, hogy idióta voltam hülyeséget csináltam valószínűleg többet soha az életben nem fogom még 1km/h órával sem túllépni a sebességet.

Mire számíthatók? Van valaki aki járt már hasonlóan?



ápr. 20. 20:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd megy a csekk
ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Sajnálom. Hát kb. 2 hét múlva megtudod. Gyűjtsd a pénzt.
ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
170 ezer és 260 ezer között jöhet a csekk.
ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Remélem bemértek.

Akár halálos áldozata is lehetett volna.

Felelőtlen idióta

ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Apunak megy a csekk.

Te bármiféle következmény nélkül folytathatod az elmebeteg száguldozást.

ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A trafit nem kell figyelnie a zsarunak. Teljesen önműködő, zárt rendszer. Már nagyon messziről tudja mérni a sebességet, csak a rendszám felismeréséhez kell kisebb távolság. Ha 190-nel csíp meg valamit, a rendszám felismerésekor mehet akár 20 km/h óra sebességgel is. A csek 190-ről fog szólni.
ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Érzem a súlyát a dolognak. Természetesen én fizetem a büntetést, nem apu.
ápr. 20. 21:50
 8/18 anonim válasza:
53%
Mennyi volt a megengedett sebesség?
ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem jól megbaxxnak.

50 helyett 120 az már nem véletlen kategória.


4 éve pont előttünk ütottek el egy bringás öreget ilyen sebességel... 35 métert repült szerencsétlen.

ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
70%
Ha 'szerencséd" van akkor nem mért be 300méternél még, vagy ha be is mért akkor kisebb sebességel. De ettől függetlenül máskor eszedbe se jusson ezt csinálni se akkor ha van traffi se akkor ha nincs!
ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!