Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tudnak sokan normáli...

Miért nem tudnak sokan normálisan vezetni?

Figyelt kérdés
Tegnap motoroztam 4 órát a városban és teljesen kiegtem. Nem tudnak indexelni, átmennek egyfolytában a záróvonalon, direkt kimennek balra, hogy ne férjek el motorral, tegnap be is mutatott egy gyerek motorral mert gondolom vagánynak érzete magát én meg visszaintettem normálisan, de mindegy. Egymás seggebe mennek az autósok parkolni is úgy kezd el hogy hirtelen megall nem indexel aztán neki áll feljebb aztán valamelyik elkezd parkolni aztán mégse indexel balra elindul balra aztán visszajon az útra majdnem belemjon. Komolyan mondom nem akartam elhinni, hogy ennyi baromnak van jogosítványa. Bárcsak elvennek ezektől egy életre aztán fele ennyi baleset se lenne. Örülök, hogy még élek a tegnapi után. Gondoltam kiirom mert ez tegnap betelítette nálam a poharat és nevetséges, hogy egy jót motorozni se tud az ember mert felidegesitik ezek a bzik.

máj. 1. 12:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

nem taxis

egyéni vállalkozó vagyok,több mindennel foglalkozok,


de jól le lettem pontozva de ez engem nem zavar,

bárcsak túlzás lenne amit írtam,de sajnos ez a valóság.

máj. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#9 Mindenek előtt tisztelet a kivételnek, mert vannak normális kerékpárosok akik civilizáltan közlekednek, meg akinek nem inge az nem veszi fel, de én budapest belvárosában azt szoktam tapasztalni hogy az esetek minimális részében van tényleg az autóssal a baj, itt úgy közlekednek a biciklisek, a motorosok (rollereseket meg aztán végképp hagyjuk) hogy nem is számítasz rá, csak úgy a semmiből kivág eléd, ön és közveszélyesek, semmi szabályt nem tartanak be (némelyik szerintem nem is ismeri őket), a zebrákon fülhallgatóval körültekintés nélkül suhannak át, ha pedig megcsinálják a bajt még az autósokat hordják le mindenféle figyelmetlen állatnak.Sajnos én már futottam is bele egy pár ilyen idegbeteg sárgalapos biciklisbe, szívem szerint a legnagyobb jóindulattal is rájuk hajtogattam volna a biciklijüket.
máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#9.

Miskolc K-Ny irányban 15km, É-D irányban 10 km, jó bőven számolva.

Ekkora területen vezetsz napi 10 órát??? 🤔

máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#13

ha csak futárkodok akkor igen van hogy 12 órát vezetek,

de van mikor 6 órát futárkodok és utána 5 óra villanyszerelés stb több mindennel foglalkozok mint írtam de nem is órát írok hanem inkább kilométert

átlagba 200-250km városon belül kicsit fárasztó mikor sok a barom az utakon

máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!