Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mikulás csomag kérdés?

Mikulás csomag kérdés?

Figyelt kérdés
Kölcsön adtam az autómat és az illető összeszedett egy pár parkolási büntetést.Ha most éppen nincs pénze befizetni,van olyanra lehetőség,hogy magára vállalja a dolgot,így tőle követelik majd a pénzt és Én tisztáza vagyok?
2011. jan. 4. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Objektív felelősség is van. Egyébként kölcsönadási szerződéssel, két tanuval alátámasztva kell bizonyítanod, hogy nem te követted el a vétségeket.
2011. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt megszivtad neked kell kifizetned mert semmi bizonyitek nincs arra h nem te vezetted a kocsit
2011. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van neked kell kifizetned.De ha mondjuk még szerencsés vagy akkor kijön egy 100.000 forintos csekk is gyorshajtás vagy más miatt!!


Én ezért nem adom oda SENKINEK sem az autót még a saját bátyámnak sem mert tudom hogy fizetnem kellene ha odaadnám!

Ja és elég gyakori szokás hogy kifizettetik veled a büntit majd azt mondják hogy kifizetik de valahogy mindig elfelejtik ezt megtenni.

2011. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaja ez igaz soha senkinek ne add oda véletlen széttori??
2011. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszolónál a pont, írtok egy kölcsönadási szerződést visszadátumozzátok, ez alapján majd rajta követelik.
2011. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!