Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megfigyeltétek már, hogy az...

Megfigyeltétek már, hogy az utakon a BMW-s, Mercedeszes nagydarab illetők a legveszélyesebben közlekedők?!

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ők csak állatok. A Suzukis nagypapik-nagymamik veszélyesebbek. Meg a 18 éves suhancok a 20 éves szakadt "sport"verdákkal.
2011. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bmw inkább, mert minden suttyó hülyegyerek olyat vesz k*rva gáz márka amúgy. Ismerősöm kis szemüveges majom diszkóba 6 sör után nem mer leszólítani egy csajt de a 20 éves szakadt szarjával nagyon nagy legény az utakon.... Persze van kivétel olyan 50-60 ból 1. Mercisek kulturáltabbak mivel azok nem "alázni" veszik a kocsit hanem haladni.
2011. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
így van a bmws és mercis nagydarabok a legveszéllyesebbek, nekik a legkisebb a péniszük és egy ilyen kocsival akarják meghosszabbítani, agresszívan, szabálytalanul és veszélyesen vezetnek
2011. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1. válaszolónál a pont... 60 éves öreg a Ladával sokkal veszélyesebb:( Bár ők legalább tudnak előzni a BMW-s nem. (Motoros vagyok és az X5-tel sávon belül akarnak elkerülni)
2011. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal inkább a másik kategória, a májergyerekek a kályhacsöves ladával, a kalapos suzukis nyuggerfighterek és a Smartos vagy egyéb cukiautós, amúgy állandóan telefonáló és még 20féle dolgot csináló libák az igazi veszélyforrások. ha meglátok egy BMW-t tudom, hogy egy önjelölt Schumacher közeledik, a marhának meg utat kell adni.


A mercisek általában jobb arcok, közöttük is van hülye, de arányaiban kevesebb, mint a BMWsek között. Amúgy ez pár éve volt ilyen tiszta, ma már a cégesautós családapukák legalább ilyen veszélyesek kezdenek lenni...

2011. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát. Nekem Mercim van és nem látom magam veszélyesnek. Én akiket veszélyesnek tartok, a hülye fiatal friss jogsis suhancok a suzukiban, a Honda civic-ben, golfokban, illetve jah, a BMW-sek. De Mercisről nekem még rossz tapasztalatom nincsen!
2011. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Érdekes nekem BMW-m!A tapasztalatom inkább az,hogy egy bizonyos kor után lenyugszol.Tudod mi van alattad,s nem kell bizonyitanom senkinek!Ja!35 vagyok...trabival kezdtem,s ugyanolyan hülye lehettem vele,mint a nagy darab Bmw-sek....
2011. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk az sem mindegy, hogy milyen BMW. Egy 30 milliós új 7-es BMW-vel senki sem fog vandálkodni.
2011. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem szeretek általánosítani, de nekem is feltűnt, amit a kérdésben írtál. Budapesten is, de autópályán főleg, bár amióta ilyen drága a benzin, kicsit visszafogottabbak, legalábbis úgy vettem észre... talán rájöttek, hogy még levillogásért meg tolakodásért sem kapnak olcsóbban benzint.

Kár amúgy, hogy pont két ilyen márkának teszik tönkre ezek az emberek a megítélését... mint már mondtam, tényleg nem szeretek általánosítani, de ha meglátom, hogy valaki egy bmw-ből száll ki, valahogy egyből rosszat gondolok róla.

2011. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem,hogy nem márkafüggő,hogy ki a hülye...Aki hülye,Trabival is hülye...de Mercivel is..

Múltkor kanyarodok ki.Egy Nagy autóval lévő hülyegyerek lelassít,villant,hogy menjek.(busszal nyomom)Erre amikor elindulok,ő is jön,és teljesen rámáll.Megállunk,mutatom,hogy menjen hátrébb,és vigyorog.Azt hiszi,majd én a 11 tonnással leállok tolatni 100 emberrel a hátam mögött.Ő mondta,nem megy hátrébb.Én meg kézifék be,és elkezdtem nevetni rajta.2 perc múlva belátta,hogy neki kell hátramenni...Ennyit a hülyegyerekekről...És teljesen mindegy,milyen autóval van...Amúgy ha vmit mondani kell az említett márkákra,talán a BMW-sek a hülyébbek.De a kedvenc márkám is egyben ez!!

2011. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!