Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megfigyeltétek már, hogy az...

Megfigyeltétek már, hogy az utakon a Suzukisok a legbénábban közlekedők?!

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 00:26
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
A legtöbbje, egyáltalán nem tud vezetni!!
2011. jan. 6. 00:27
 2/38 anonim ***** válasza:
A Suzuki (Swift) egy egyszerű autó egyszerű embereknek, akik valószínű, hogy nem minden nap vezetnek, ezért vesznek egy kicsi, megbízható közlekedési eszközt.
2011. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%

Én inkább azt látom, hogy ők a legóvatosabbak. Gondolom, a nehezen összesprórolt pénzükön vásárolt autóikra és az életükre (és mások életére is) igyekeznek vigyázni.


Nem úgy, mint a Bmw-sek, audisok.. .mennek mint az állat, meghal valaki? Nem gond. Totálkáros lesz az autó? Az se baj, veszünk másikat.


El kéne ezen gondolkodni ilyen szemszögből is. (egy Opelos).

2011. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként én a legtöbb Suzukiban idősebb embereket látok, így nem kéne "lebénázni" őket.
2011. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
15%
a suzukisok lowok
2011. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Nekünk a sötét színű Opel Astra a mumus:D Mindig kifogjuk a leglassabbakat...(Nekünk suzuki van) De azt észrevettem, h a legtöbb idősnek régi swiftje van, és nem szaggatják az aszfaltot.
2011. jan. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom,mert olyan mélyen ülök a sportkocsimban,hogy nem látom az előttem lévő autó márkáját.
2011. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
46%
A Suzukinak jó az ár-érték aránya, ezt a vezetni nem tudók is látják, és megveszik. Sok ember teljesen érzéketlenül bánik az autóval, nem szeretem a Suzukit különösebben, de sajnálom szegény autókat, amik az ilyen analfabéták kezében vannak.
2011. jan. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
1%
Suzuki a ti autótok - mienk a Mercedes és a Volkswagen.
2011. jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%

"Én inkább azt látom, hogy ők a legóvatosabbak. Gondolom, a nehezen összesprórolt pénzükön vásárolt autóikra és az életükre (és mások életére is) igyekeznek vigyázni.


Nem úgy, mint a Bmw-sek, audisok.. .mennek mint az állat, meghal valaki? Nem gond. Totálkáros lesz az autó? Az se baj, veszünk másikat.


El kéne ezen gondolkodni ilyen szemszögből is. (egy Opelos)."


Tökéletesen igaza van.

----------------------------------------------------------


"A Suzuki (Swift) egy egyszerű autó egyszerű embereknek, akik valószínű, hogy nem minden nap vezetnek, ezért vesznek egy kicsi, megbízható közlekedési eszközt."


Minden nap közlekedek vele (egyszerű ember) sajnos csak erre tellik erre is alig!

2011. jan. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!