Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Megfigyeltétek már, hogy az...

Megfigyeltétek már, hogy az utakon a BMW-s, Mercedeszes nagydarab illetők a legveszélyesebben közlekedők?!

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is azt vettem észre, hogy a seggek közül, akikkel az utakon találkoztam, több a BMW-s. Mercisekből nem nagyon láttam "hülyét".
2011. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Feri12 válasza:
Persze nem mindegyikükre vonatkozik ez,de tegyük hozzá,hogy egy x6-osnak legalább három parkolóhely kell azért, hogy se keresztbe, se hosszába, de kényelmesen elférjen.Ezek szerint a márka teszi a bunkót.(zömében tényleg bmw-sek.)Hogy a legveszélyesebbek-e?Van azért sokkal rosszabb is.
2011. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Hát azt elég nagy hülyeségnek tartom hogy mondjuk a ladásokat meg a suzukisokat szólják le sokan !!!!!

Minden embernek más a vezetési stílusa és ez autótól független !!!!!!! Jah és aki azt írta hogy a friss jogsis suzukisok meg a hondások is veszélyesek akkor tölle megkérdezném hogy neki nem volt friss jogosítványa ... ??? És a friss jogsis embereknek igazából nemtökmindegy hogy milyen autója van ? És igazából aki BMW-t vesz az megteheti h szálguld mert a pénz nagy úr és sztem a többivel mindenki tisztába van... !!!!

2011. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt friss jogsim, persze. De amint meglett az autóm, kaptam egy mercit és nem száguldoztam vele, nem csináltam vele hülyeséget, tudtam milyen autóban ülök, tudtam mire való. Azokkal a friss jogsis gyerekkel az a baj, hogy már azonnal sportkocsit vesznek, olcsó ratyituningos Hondák, meg Suzukik, hangos dobbal, meg több lóerő, aztán széthajtják szépen, mert nem bírnak magukkat. Természetesen más közlekedők kárára is.
2011. febr. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*de amint meglett a jogsim* :)
2011. febr. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hát igen ebben igazad van ! De ha bele gondolsz akkor a suzukisok között is vannak olyanok akik tudják hogy miben ülnek ! És akinek már van pénze manapság egy jogsilerakás után kocsit venni na azokat hívják jómódúaknak ( nekem 180 ezer forint volt a jogsi ) !!!! És egyetértek hogy a suzukikat nem érdemes tuningolni de abban is vannak kivételek ! Mert az a széria ami alapból 1.6-os 16 szelepes azoknak már erősebb a futóművük is mert nekünk olyan van ! És én is tudom hogy miben ülök és hogy mi az autó határa ... ! És hát sajnos van aki nem tudja de ettől nem kellene általánosítani szerintem....!!!! Egyéni vélemény !!! =)
2011. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!