Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jó ötlet külön gyakorolni...

Jó ötlet külön gyakorolni parkolóban a rutinvizsgára?

Figyelt kérdés

Nagyjából mennek a feladatok, de szeretném magabiztosabban csinálni és ezt csak gyakorlással lehet...jó ötlet, ha gyakorlottabb vezető ismerőseimmel "magánórát" veszek este/éjjel bevásárló központ parkolóban? Esetleg tudtok helyet bp-n vagy a környékén, ami megfelel erre a célra??

20/L


2011. jan. 21. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó bizony. Én is gyakoroltam, nem hivatalos rutinpályán (régi vasúti telephelynél) és este pláza parkolójában. A Pólus mellett, mögötti részen, ahol nem volt egyetlen autó sem.
2011. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon helyesnek tartom.
2011. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó ötlet, én a rutinpályán is tudtam gyakorolni, mert ahol apa és a párom dolgoznak (vasút), annak a telephelye a rutinpálya. De egyszer kimentünk este a Tesco parkolóhoz is.

21/N

2011. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Énis gyakoroltam előtte. Simán meglett a vizsga mindenből. Én bementem magára a rutin pályára is az autóval amikor nem voltak sokan és gyakorolgattam ott sajáttal.
2011. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

nem feltétlenül jó ötlet, akár rosszat is tehet. Attól függ hogy a saját és az az autó amin vizsgázni fogsz mennyire eltérő. Ha ugyanis többet vezetsz a saját autóval, akkor azt jobban megszokod, és utána amivel vizsgázni fogsz, azzal kevésbé fog menni pont a vizsgán.


Minden autó más, még benzines és benzines között is vannak nagy különbségek.


A másik gond, hogy ha egy család tag "keresztbe tanít" annak amit az oktató mondott, akkor összezavarodhatsz, elbizonytalanodhatsz, hogy most akkor hogy is kéne egy feladatot végrehajtani.


Én nem gyakoroltam rutint otthon, és mégis simán meglett a rutin. Utólag bele gondolva jobban is tettem hogy nem gyakoroltam a saját kocsin, mert az totál más, ráadásul apám olyan mértékben "keresztbe tanított" volna hogy ott bénáztam volna a vizsgán.


Benzinen tanultam otthon dízel van, ez már alapból nagy eltérés + otthoni az kombi, tehát jóval nagyobb. A fordulóköre is más mint amin tanultam. Érdekes módon a tanuló autóval tök jól tudtam vezetni. Most vettem magamnak egy autót és ezt sokkal kevésbé érzem mint amin tanultam....


Szóval én nem kockáztatnék, de Te tudod. Gyakorolni a jogsi megszerzése után nyílván fogsz majd, de akkor már "tét nélkül", nem egy vizsgadíj árát teszed kockára.

2011. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem hülyeség, mert ha valamit rosszul csinálsz nincs melleted az oktatód, hogy kijavítson.
2011. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!