Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autópályán gyorshajtásos...

Autópályán gyorshajtásos fényképnél látszik, hogy valaki nincs bekötve?

Figyelt kérdés

Mert hallottam, hogy látják a fényképen, és megbüntetnek ezért is.

De, ismerősöm azt mondja, nem mert nem tudnak úghy közelíteni a kamerával, meg tükröződik a szélvédő.


2011. máj. 13. 19:05
 1/4 T5- ***** válasza:

Érdekes lenne. Én eddig még nem láttam olyan képen ami ennyire részletgazdag lenne. Engem is mikor levettek akkor még a fejem sem látszott rajta csak a sziluettem. Általában az üveg vagy teljesen tükröződik, vagy pedig nagyon homályos az alak. Ritka, hogy tisztán kivehető az ember bár van olyan is. De nem gondolom, hogy még azért is büntetnének, hogy az öved nincs bekötve.

Egyébként meg legyen. Váljon szokásoddá! A biztonsági öv nem egy lehetőség, hanem kötelesség. És a mai övek egyáltalán nem zavaróak.

Beülsz gyújtást ráadod, és míg a check lámpák elalszanak addig kösd be magad. Hidd el, hogy életet ment.

2011. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kizárt dolog, még a fejed sem fog látszani rendesen!
2011. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szemezgess



[link]

2011. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon extrém esetben előfordulhat
2011. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!