Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Horvát autópályán mik ezek a...

Horvát autópályán mik ezek a táblák? Kép lent!?

Figyelt kérdés

[link]

a felső 3 tábla, gondolom teherauóa vonatkozik, de nem nagyon értem, kérdeztem apámat megvann neki c,d,e jogsija de ilyet nem látott.

annyit értek hogy le kell menniük, ez alagut elött volt, de néztük az utat, és ugyan oda vezet vissza az az ut, szóval nem értem


2011. júl. 24. 10:40
1 2
 1/12 AtyeszLL ***** válasza:
23%

Sokáig bámultam a képet, és a legértelmesebb, amit tudok mondani, hogy a tábla:


Horganyzott acél.

2011. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ilyen tábla a magyaroknál is van, tessék megnézni a kresz-ben, a neve:"kötelező haladási irány veszélyes anyagot szállító jármű részére"



A lényege pont az, hogy azok a kamionok amik robbanásveszélyes anyagot szállítanak, ne menjenek be az alagútba, mert ha ott gond van (robbanás, meggyullad, stb...) akkor aki az alagúban van, az meg is hal, tehát egyszerre sok ember.

2011. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

másodiknak köszönöm, első meg olyan hülye helyből mint más nekifutásból.

de ugye az út jobbra lekanyarodott, ment az autópálya mellett, és ugyan úgy visszakanyarodott, de a vévén volt egy közlekedési lámpa ami piroson ált.

hamost a kamion lemegy, akkor ott áll, mert ez azthiszem pont egy 5 km-es alagutnál volt, és nem nagyon tudta volna megkerülni szerintem, csak hosszú kerülővel

2011. júl. 24. 11:00
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Senkit nem érdekel mennyit kell kerülnie, a lényeg hogy az alagútba ne menjen be, mert veszélyes. Ha 5km helyett 300-at kell mennie, hát így járt.
2011. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A lámpa valószínűleg csak akkor vált zöldre, ha áll ott autó, ami miatt zöldre kell váltania. Magyarországon is csomó helyen van ilyen érzékelős lámpa, ami csak akkor lesz zöld, ha áll a lámpánál autó.

Ennyi...

2011. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 AtyeszLL ***** válasza:

A kérdező kommentje részben 10 hiba.

Gratulálok!

És Én vagyok a hülye. :-)

A viccről még sosem hallotál kockafej?!

2011. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nepofázzá jóskagyerek :)
2011. júl. 26. 18:56
 8/12 AtyeszLL ***** válasza:
Ha legközelebb Miskolcon jársz, kérlek keress meg! Lehetőséget adok rá, hogy megpróbálj jól elverni!
2011. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem járok én arrafele, és nem is eszközöm a verekedés :)
2011. júl. 27. 22:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Ebben a táblában mi a nem egyértelmű, kamionoknak, tetőböxos autóknak, és csónakkotszállító utánfutóval rendelkezőknek jobbra lekell hajtani, aki erre nem jön rá az inkább ne vezessen....
2011. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!