Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha emelkedőnél van lámpa, és...

Ha emelkedőnél van lámpa, és hátragurulok, koccanunk, ki a hibás?

Figyelt kérdés
Számít hogy túl közelt állt mögém?
2011. máj. 16. 12:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

TE

kresz tanfolyamon tanítják az emelkedőn elindulást.

2011. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
A mögötted levő nem tartja be a követési távolságot, ezért ő. Ha hátrébb állt volna meg, akkor nem gurulsz neki, emelkedőn ezt bele kellett volna kalkulálnia, hogy egy kicsit visszagurulhatsz.
2011. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
42%
te vagy a hibás, ha ennyire mazsola vagy akkor írd ki a hátsó szélvédőre hogy "tarts 5m távolságot mert balf&sz vagyok"
2011. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Második, ez hülyeség, vizsgán is csak 2 centit szabad hátragurulni, de balf@sz, aki annyit is hátragurul. Akár kézifékkel, akár csak kuplunggal indulsz.

Mindenképpen a hátraguruló a hibás, álláskor miért kéne követési távolság? Legközelebb párhuzamos parkoláskor is 2 méterre állj... Örülni fognak neked.

Amúgy a matricát én is támogatom.

2011. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
"te vagy a hibás, ha ennyire mazsola vagy akkor írd ki a hátsó szélvédőre hogy "tarts 5m távolságot mert balf&sz vagyok"" Imádom az ilyen beképzelt parasztokat. Te biztos kormánnyal a kezedben születtél. Amúgy igen, te vagy a hibás, nem állhat meg 2 méterrel mögötted azért, mert hátha hátragurulsz.
2011. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A kérdés csak érdekel, nem gurultam rá senkire, és nem is fogok, hiba és baleset nélkül vezetek elég régóta. Csak elgondolkodtam, hogy ilyen esetben ki lenne a hibás. De úgy látom itt is megoszlanak a vélemények.
2011. máj. 16. 13:04
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk volt egy ilyen szitu.

Szőke nő állt az emelkedőn piros lámpánál,amint zöld lett,bő gázzal fölengedte a kuplungot meg ki a kéziféket ,csak sebességbe rakni felejtette el az autót. Természetesen rendesen neki gurult a mögötte állónak.

Kiszállt és ráüvöltött a megszeppentre .

-Mi a pi**ának kell nekem jönnie ?

Rendőrt hívtak és a rendőr is csak azt látta/láthatta ,hogy a pasas hátulról belement a nő autójába.

Hát így is lett fölvéve a helyszínrajz.

2011. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%

szia.

én biztosítónál dolgozok.

Szóval emelkedőn álltok és hátragurulsz, és nekimész a mögötted állónak.

A mögötted álló a hibás, mert nem tartotta a követési távolságot

2011. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés: Álló helyzetben milyen követési távolság van?
2011. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
ez benne van a kresz könyvben. Mindig akkora köv.táv-ot kell hagyni ami nagyobb, mint a fék.táv
2011. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!