Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak engem bsznak szét idegile...

Csak engem bsznak szét idegileg a este lámpa nélkül közlekedő, piroson lazán áthajtó biciklisek?!

Figyelt kérdés
Nagyon sokat járok bringával és én is találkozom jó sok paraszt autóssal, de komolyan mondom, hogy egyre inkább kezdem megérteni azt az utálatot bennük, amit a kerékpárosok felé mutatnak. És persze a legrosszabb, hogy ha lát is ilyet egy rendőr, nagyon kevés esetben intézkedik mondván, hogy áá szarok egy hülye biciklisre...
2011. jún. 7. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én autós vagyok.Azonban tisztelem azokat,akik a közlekedés ezen módját választják,mert ez pozitív megfontolásból adódik.De azt kell mondjam,hogy gyűlölöm a bringásokat.Valamelyik nap hallottam,hogy túlnyomó részben az autósok okolhatók a biciklis balesetekért.Hát amennyi biciklisnek múlott már rajtam az élete,biztosan javítana a statisztikán.És nem reális kép,mert csak ezt a szegmensét nézik az eseteknek.Nem nézik azt,hogy hányszor múlott az autóson az,hogy nem nyúvadt ki a bringás,mert hülye volt a biciklis.Nagyon szeretem pl.,amikor átbicikliznek előttem körülnézés nélkül és,ha elcsapom,én vagyok a f@sz,mert "szabály van rá vazze!".Szóval autók között biciklizni nagyon veszélyes.És,hiába az autó az erősebb,figyeljen a sofőr jobban szemlélet,hiszen a bringás fog kinyúlni.Szóval én sokal óvatosabban biciklizek,mint sok bringás.
2011. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Az idióta biciklisek tényleg zöldnél megállnak,piroson meg úgy átmennek,mintha kötelező lenne!

Szakadjon le a feje előbb utóbb az ilyen marháknak! XD

2011. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én biciklis vagy, de azon kevesek közé tartozom, akik tisztelik a KRESZ-t, ezen oknál fogva be is tartják.


rettenetesen sok a gyökér biciklis! annyi baleset-közel helyzetem volt, hogy kijön elém a parasztja, szét se néz, én meg épp nyomtam neki.. hát éppen hogy meg tudtam állni nagyon sokszor.


mindig, ha biciklis közelébe érek, csörgök izomból, hogy megtudja, hogy jövök.. mert ha már csengetek, akkor "mit csengetsz, te sibinháter?!" jellegű mondatokkal szórakoztatnak.


azonban mégis azt kell mondjam, hogy a társadalmi ranglétrán a gyalogos a legrosszabb!

a bicikliúton sétál, rászólok neki áll feljebb, szétnézés nélkül kiugrik elém, aztán ha véletlen nekimegyek, letépi a fejem.. komolyan mondom, jogosítvány-kötelessé kéne tenni az egyedül gyaloglást is..


amióta sok szemszögből látom a közlekedést, sokkal jobban, okosabban megyek, mind biciklivel, mind gyalogosan.

2011. jún. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Én azt utálom,mikor piros lámpán állok,és a hülye biciklis olyan helyen áll meg a kamion mellett,ahol már abszolút a holttérben nem látom. és ha kanyarodom,és elütöm,akkor ő van felháborodva,hogy miért nem láttam. Persze ilyenkor magyarázhatom a f*sz kerékpárosnak,hogy olyan helyen áljon meg ahol még látom is. Sőt van olyan aki pótkocsi mögött áll meg. és hirtelen fékezek,alám szalad.Persze kit büntetnek? engem.
2011. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Igen. kezeltesd magad.
2011. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én ma is majdnem elbsztam kettőt.

szombat reggel piaci napon rengetegen tekernek az út közepén és szétnézés nélkül 1ik sávból kacsáznak át a másikba.


megyek kb 40el és jobbról kivágódik 200 éves mama majdnem elcsaptam, ijedtemben rántom balra de a tükröt igy is épp elérte, mikor átmentem félig a másik sávba ott meg cigó gyerek részegen húzza a bringát az úton de ki birtam kerülni és nagy fék meg kiszállok h azé mindenki párosodjon anyujával és majdnem engem vertek le

2011. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!