Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Városi vizsgán hány hibapont...

Városi vizsgán hány hibapont lehet? Nagyon szigorúan veszik ha rámegy az autó a felezővonalra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
10 hibapontot lehet összeszedni. Viszont, ha már úgy teszed fel a kérdést, hogy "Nagyon szigorúan veszik ha rámegy az autó a felezővonalra?" - akkor ajánlom, hogy egyszer-kétszer nézd át a KRESZ-t, mert a felezővonalra (ha az nem záróvonal is egyben) a felezővonal átlépésének szabályai szerint rá lehet menni. Ha pedig a záróvonalra gondoltál, akkor azt nagyon szigorúan veszik.
2011. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
10 hibapontot kaphatsz max... Nekem is sok apróságot elnézett, mert rendes volt, DE azért is nézte el, mert látta, h izgultam és azt is látta, h nem veszélyt okozó hibáim voltak! Van érzékem a vezetéshez, közölte, így örültem! :) Sok sikert!
2011. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tudod a savban tartani az autod, akkor gondolkodj el ezen:

egy uj vizsga, potorakkal mindennel egyutt max 25ezer ft.

egy uj tukor (hogy optimista legyek...) ha kisse kozel er a szembejovo auto, minimum ketszerannyi. Nem beszelve hogy a biztositasod is emelkedik, mert a te hibad.

Ha egy kamion jon szembe, nos az az elmeny meg megfizethetetlen...

2011. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
10 pontot. DE nem minden hiba 1 pont. (legalábbis nálunk így volt: vannak kis hibák, nagy hibák, és vannak olyanok amit ha elkövetsz azonnal félreállíttat. Nem mindegy például hogy miért mész át a felezőn, mert ha előzöl az nem hiba, de ha szerencsétlenkedés miatt, az az.)
2011. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!