Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezetés közben ihatok alk....

Vezetés közben ihatok alk. Mentes sört?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 09:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jogos.de kötvehinném h.kitudják mutatni azt a 0,1% ot
2011. aug. 25. 09:44
 12/15 anonim válasza:

Nem 0,1 % van benne, hanem a kategória 0,0 %-tól 0,5 %-ig terjedhet, úgyhogy nézd meg és csak 0,0 %-osat fogyassz vezetés előtt.


Itt egy kép, hirtelen ezt találtam, például a Tescosban akár 0,5 % is lehet az alkoholtartalom: [link]

2011. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
nem jól tudjátok, már nem a 0 tolerancia van, nem veszik el feltétlenül a helyszínen a jogosítványt.
2011. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De az van. Azt nem tudom, hogy feltétlenül elveszik-e, egyébként én is úgy tudom, hogy nem veszik el. Viszont attól még mindenképp problémás, mert hivatalosan zéró tolerancia van. Az megint más kérdés, hogy a rendőrség állásfoglalása alapján 0,1-es szintig nem csinálnak semmit, mert az lehet a szonda hibája is.
2011. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ne próbáld ki, gyanítom kb. 2 órát kibírsz sör nélkül.

Az "okos" sün az orra után megy és nem az esze után. Ha sör szagot érez, Rambónak érzi magát, és keményen meghurcol. Mire az felesleges eljárás és hercehurca meg biyonyítás végére érsz, tele lesz a bingód. Nem éri meg. Nekem elhiheted, én is sörimádó vagyok.

2011. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!