Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az normális, hogy feszűlt...

Az normális, hogy feszűlt vagyok, ha nem kötöm be magam?

Figyelt kérdés

Annyi ismerősöm beül a kocsiba, és vezet, akár órákig is anélkül, hogy eszébe jutna ,i is az a biztonsági öv. A kocsi csipog, de esküszöm, hogy már meg se hallják.


Ha én beülök az első dolgom, hogy bekötöm magam,.

Ha nem vagyok bekötve ideges, feszült, és kényelmetlen leszek.

Egyszerűen azt érzem, hogy valami nem OK, és hiányzik valami.


De, nem azon izgulok, hogy megbüntetnek hanem, hogy magamat védem, egy balesetnél.


Most ez normális hozzállás lenne, vagy paranoiás lennék?


2011. okt. 6. 07:30
 1/6 anonim válasza:
Ez teljesen normális, én is így vagyok ezzel. És ha a sofőr nem köti be magát, akkor szólok. A sofőrnek pedig egyébként is felelőssége, hogy a vele együtt utazók bekössék a biztonsági övet.
2011. okt. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

A férjem meghalt, mert nem fogta be az öv, oldalirányú ütközésnél. Ha szemből ütközött volna, megmenti az öv, csak 80 km/h-val ütközött.

Csak egy vadbarom nem köti be magát.

2011. okt. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kockáztatsz, főleg ha feszült vagy, kösd be magad mihelyst indulsz az autóval.
2011. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig bekötöm magam, cdsak multkor kipróbáltam, hogy elmentem 1 utcát öv nélkül...
2011. okt. 6. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális, én is így vagyok ezzel. Én akkor is bekötöm magam, amikor az utcán parkolok és beállok az udvarra. Ez kb 30 méter :)
2011. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Első tévedsz. Az utasok egyéni felelőssége, hogy bekössék magukat.
2011. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!