Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nektek mennyi idő kellett,...

Nektek mennyi idő kellett, hogy ráérezzetek, az autó vezetésére, amikor tanultatok vezetni?

Figyelt kérdés

2011. nov. 3. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
5 év nagyjából.
2011. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
17 évesen és kb. két hónap kellett :)
2011. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem időhöz volt kötve. Abban a pillanatban, hogy egyedül ülhettem be a kocsiba olyan volt mintha sose kellett volna tanulnom, így születtem volna.

De amíg valaki baszogatott (oktató vagy szülő) hogy ne így meg ne úgy... na az szar volt. Akkor nem élveztem.

De időt nézve, a vizsga után 2 hónapon belül kb.

2011. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno amikor megvettük a legelső autót, előtte csak a tanfolyamon vezettem, úgy be voltam szarva, 250 km-t kellett hazavezetnem tök amatőr kezdőként :DD De őszintén szólva kellett pár hónap.
2011. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Kb. 10-15 óra.
2011. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

Én már az első pillanattól kezdve éreztem.Nagyon jól vezetek.



:D

2011. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

Forgalmon kivül kb 1 óra kellett.

Forgalomba pedig olyan 15-20 km.

Egész könnyen belejöttem. Kezdetben még az indexet, tükör nézést sorozatosan kihagytam. Aztán mikor már az autóra nem kellett figyelni, mert megszoktam akkor már tudtam rendesen mindenre figyelni, lámpára, táblára, nőkre...

2011. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hét, ha sokat vezetsz :)
2011. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Toncsi63 válasza:
100%

A válaszolók többsége igen fiatal lehet kevés megtett kilométerrel. Amikor vezetni kezdtem hivatalosan, (mert fater Moszkvicsát elkötni nem hivatalos) én is így gondoltam, hogy pár óra stb. De visszagondolva 1 500 000 Km balesetmentes plakettel a kezemben, (anno a KPM adta a céges sofőröknek menetlevelek alapján) kell pár év, hogy a vészhelyzeteket is rutinból kezeld. NE BÍZZAD EL MAGAD!!!

Nem vagy Nicki Lauda! Sok türelmes, fegyelmezett kilóméter, sok odafigyelés, stb. aztán majd jön a dolog magától.

Szerencsés, balesetmentes utat!

2011. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sosem figyeltem erre,a tanfolyamon feszült voltam és "természetesen" bukdácsolva lett jogsim... Előnyös volt,hogy sokat láttam Aput vezetni! Veszettül nyugodtan hajtja a járgányát,ezt már szinte tanultam gyermekkorom óta! Ez nagyon sokat segített! Aztán nekem kellett a PÁV III (belföldi árufuvarozói engedély) a sofőri álláshoz. Az autódat pedig nem elég szeretni,ÉREZNI (!!!) is kell! Ahhoz csak bíznod kell magadban és a kocsidban!

Sok sikert és légy ügyes,türelmes!

2011. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!