Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem ciki rollerrel közlekedni...

Nem ciki rollerrel közlekedni felnőttként?

Figyelt kérdés
ti mennyire néznétek furcsán egy felnőtt nőre, aki a fővárosban rollerrel közlekedik? najó, még csak egyetemista vagyok, de eddig csak gyerekeket láttam a városban rollerezni, viszont megtetszett az ötlet, mert jobb lenne gyorsabban beérni az egyetemre, és amellett testmozgásnak sem rossz :)

2012. jan. 10. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam rajta, múltkor a Decathlonba kipróbáltam egy felnőtt méretű rollert, nagy kerekekkel és nagyon kényelmes volt és egész gyorsan is tudtam vele menni.


De igen egy kicsit tényleg gáz, akkor már inkább bicikli :D

Pedig tényleg jó móka a roller :) 19/F

2012. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Láttam már öltönyösöket rollerrel, nem kicsit komikus. Még biciklin is az. Mikor biciklivel járok, az inget és a zakót a táskában viszem, csak a nadrág és a cipő marad.
2012. jan. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
98%
Lattam mar par nagykorut. Az biztos ha elkezdesz rollerezni akkor megtanit leszarni az emberek velemenyet. Vagy voros fejjel feladod:)
2012. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Én egy öltönyös, aktatáskás fazont láttam Pesten. Szerintem, tök jó. Olyan volt, mintha egy amerikai filmet néztem volna, ki is zökkentett a gondolataimból, persze jó értelemben. Az utolsó egyébként nagyon jól írja. Megtanít le@arni mások véleményét. Szerintem nagyon klassz, ha valaki ilyet bevállal. Nekem tetszik.
2012. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
szóval ti alapvetően pozitívan reagálnátok? :) nekem is ez a benyomásom, és jó is lenne, ha kicsit jobban le tudnám sz.ni mások véleményét, de azért elkezdeni nehezebb :D szóval ti bevállalnátok? leszamilesz
2012. jan. 10. 23:59
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, h szokatlan, de szerintem nagyon mókás. Én legalábbis nem érezném cikinek, akinek nem tetszik, az nézzen addig másfelé!

Egyébként a Decathlonos nagykerekű rollerrel én is mindig megyek egy kört, mikor arra járok (jó látni, h ez nem csak nálam csípődött be) :D Gondolkoztam azon is, h veszek egyet, csak sajnos én nem tudnám kihasználni, mert itthon nem járok sokfelé, ha suliidőben Pestre megyek, oda mindig vonatozok, a városon belül pedig tömegközlekedek a távolságok miatt, így arra a kis távra, amit sétálok igazából értelmetlen.

21/L

2012. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan a decathlonban nem jártam, mostanában, de az auchanban én is mentem vele egy kört. Igaz, nem voltam egyedül, a nővérem megvárt, amíg befejezem aztán Ő is kipróbálta Ő 6,5 fél évvel idősebb nálam.


Ja és 38 éves vagyok :) Szóval az őrülethez, mókához, sosem lehet elég öreg az ember:)

2012. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nekem gyalog 15-20 perc a suli, de buszozni szoktam, csak azt már nagyon unom. eredetileg biciklizésre gondoltam újításként, csak azt nem nagyon lehetne bevinni az épületbe, kint hagyni meg nem akarom. ezért lenne jó az összecsukható roller :)

fú akkor majd én is kipróbálom a decathlonos rollert :D köszi az ötletet!

2012. jan. 11. 00:10
 9/21 anonim válasza:
100%

Aki rondan nez az azert mert arra emlekezteted, hogy o nem merne ezt megtenni.

De segit ha kerulod a szemkontaktust.

En is deszkaztam egy idoben az is hasonlo helyzet volt.

20f

2012. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
ma 00.03 vagyok. Nem tudom, h merrefelé szoktál járni, de ha mégis a roller mellet döntesz, és egyszer szembekerülünk egymással az utcán, lehet, h én is megnézlek majd, de csak az elismerés miatt. Utána pedig egy széles vigyort is megeresztek majd rád! :)
2012. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!