Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Bevisznek a rendőrök ha...

Bevisznek a rendőrök ha meglátják, hogy egy rakat piával szállok be az autómba?

Figyelt kérdés

Amerikában történt(neten olvastam hogy egy hapek vett egy csomó alkoholt, és azért vitték be a rendőrök, mert "ittasan akart vezetni".

Magyarországon előfordulhat ilyen?

Már a szándékért rám szállnak?



2012. júl. 15. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amerikában ostoba szabályok is vannak vagyis túl van minden szabályozva.Szerencsére idehaza még nyugodtan vihetsz piát akárhol akár bontva is ,egyedül a szonda ami döntő .
2012. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az amerikaiak nagyon nagy barmok,ha még italt sem lehet szállítani.itthon lehet (még jó :) de ha valaki vedel melletted,akkor nagyobb eséllyel állítonak meg,hogy nem e megkínált pár korttyal a kedves utas :D
2012. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Valóban jó nagy barmok ezek az amerikaiak. Kaliforniában meg tényleg nagyon nagyon...


- A 65/75 MPH sebesség korlátozást sokkal nagyobb arányban betartják. Ennyivel megy a Lamborghini, a Corvette és a Ford pickup is.

- Nincs levillogás, letolás, agresszív duda, anyázás

- Tele autópályán ugyan egymás mögött haladnak, mégis el tudsz jutni a legbelső sávból a legkülsőbe ha arra akarsz menni, csak indexelned kell. Mindenki tudomásul veszi, hogy arra akarsz menni és nem szívatásból akarsz a másik elé vágni - el is engednek

- A jobb kéz szabályt mint olyant nem ismerik. Érkezési sorrend van a kereszteződésnél. Ezen lehet vitatkozni, nekem tetszik.

- A rendőr csak akkor állít meg ha büntet. Nincs olyan, megállítanak elsősegély csomag ellenőrzésre, vagy csak úgy szórakozából, izzókészlet miatt meg ilyen baromságok. "Pénzszedő" sebességmérési pontokat sem láttam

2012. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!