Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Első forgalmi óra?

Első forgalmi óra?

Figyelt kérdés
Már kb 1 hónapja mentem át a rutinvizsgám,és most elég későn...kezdődik a forgalmi oktatás...eléggé félek,hogy valamit elszúrok,valaki elé bemegyek stb. motorról lenne szó,szóval itt nem csak az érték,hanem az életem is múlhat rajta,elég fiatal vagyok 16 éves,van tapasztalaitok a forgalmi oktatással kapcsolatban?

2012. szept. 20. 23:20
 1/4 anonim válasza:
Ne félj, attól csak rosszabb lesz. Az oktatód, azért IS ül ott, hogy ne legyen semmi baj. De amúgy megfogsz lepődni, hogy milyen hamar belerázódsz. De azért ne szállj el, ha már a technikai része jól megy. Nem csak vezetni kell jól tudni, hanem közlekedni is:)
2012. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

figyelj az oktatóra és azt csináld amit mond.

nem kell fosni.

2012. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia nincs 2 napja ,hogy letettem a forgalmi vizsgát (1 héttel a rutin után ) én is nagyon paráztam meg már minden roszz megfordult a fejemben de simán át mentem. Csak azt kellett tenemamit a vizsgabiztos mondott egy fülesen keresztül és mindenre figyelnem kellet. 20 perc volt az egész de olyan volt mintha 5 perc lett volna , és előtte biztos h fogtok gyakorolni úgy tuti nem mész vizsgázni h nem vittek a forgalomba gyakorolni.
2012. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mostmár én is voltam órákon,hétfőn mondják a vizsga időpontot...attól még félek,hogy elkúrok valamit,hisz elég sokat tudok hibázni ha ott b*lfaszkodik előttem a másik motoros,egyedül meg hiba nélkül végigmentem azon a szakaszon 5x-6x...
2012. okt. 4. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!