Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogosítvány korlátozások...

Jogosítvány korlátozások ellenőrzése igazoltatás közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Jogosítványomban fel van tüntetve korlátozásnak, hogy 01.01 , 01.02.

Ez ugyebár az, hogy vagy kontaktlencsével, vagy szemüveggel vezethetek.

A kérdésem az volna, hogy ha igazoltat a rendőr és kontaktlencsém van, kivetetheti velem, hogy megállapítsa, hogy tényleg hordom-e? Illetve ki szokták vetetni? Köszönöm! Üdv



2012. dec. 11. 05:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ha ilyet akar akkor odatolod a fejed és megmondod neki vegye ki ha erre vágyik, nem fog vele foglalkozni.
2012. dec. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem foglalkoznak vele


ha meg nagyon szórakoznak, akkor megmondod, hogy mutasson vmit, hogy el tudod-e olvasni


én megműttettem a szemem, elv. kéne új jogsit igényelni, amiben már nincs korlátozás, de sose érdekelte őket, csak legyen érvényes forgalmi meg jogsi

2012. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki az üres konktakt lencse tokot, azzal bizonbyíthatod. Tartsd olyan helyen, ahol egyből előtudod venni.
2012. dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ne feledkezz meg a tartalék szemüvegről. Azt is kérhetik.
2012. dec. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, ha van tartalékszemüveged akkor nem lesz gond, egyébként sem szoktak foglalkozni vele.
2012. dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az az igazság, hogy nem szeretem ki-be rakosgatni, elég nehézkes a szempilláim "hosszúsága" miatt... (bár biztos megszokom majd idővel), de a kontaktlencse tartó nagyon jó ötlet! A szemüveg pedig mindig a kesztyűtartómban van.

Köszönöm az infót! ;)

2012. dec. 11. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!