Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek is eletveszelyes...

Szerintetek is eletveszelyes oroszorszagba kozlekedni autoval?

Figyelt kérdés

mi az oka annak a sok balesetnek karambolnak?

hujeskednek?

amugy miert van majdnem minden autoba kamera?-kovetelmeny?


2012. dec. 31. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az a helyzet az M3-on, hogy mindenki megy a kis autójával, vagy akár a nagy erőssel is 90-el a belső sávban, és ha valaki jön 150-el és levillogja, akkor besz*rnak. Igaz, hogy nem lenne szabad 150-200-al menni, de azért kell mindenki a külső sávban menjen, és aki gyorsabban megy, szépen elhúz a belső sávban. Ha ez igy működne, nem lenne probléma.
2013. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem sokkal veszélyesebb mint itthon.
2013. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kérdés, hogy sokkal vadabbul vezetnek az oroszok mint mi. Nem arról van szó, hogy megszegik a szabályokat, én sem tartok be mindent, hanem ésszerűtlenül közlekednek. Akkor sem engednek pl. egy keskeny úton, ahol kocsik parkolnak, ha ezzel maguk is jobban járnának, inkább tolakodnak, ezzel még nagyobb lesz a káosz. Nem gondolkodnak előre, nem mérlegelik a következményeket. Sokan piásan vezetnek, láttam ott részeg rendőrt is géppisztollyal. Hosszú a tél, az út csúszik. Nagy ország, így több "eset" is történik, de aki jó vezetőnek mondja őket, menjen el Moszkvába, közelebb van mint Madrid, nem lehetetlenség. Igen - igen stresszes a közlekedés, a rendőrök korruptak, úgy leveszik a külföldit, mint a huzat. Kamionnal többször is voltam, a magyar utakon gyerekjáték közlekedni a moszkvai káosz után.
2013. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!