Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Havasak, csúszósak az utak,...

Havasak, csúszósak az utak, autók az árokban, és még mindig van képe tolni egyeseknek. Nem lehetne valamit tenni ellenük?

Figyelt kérdés

Ilyen időben 40-50 km/h-nál gyorsabban szinte képtelenség közlekedni, hiába a téli gumi. Ha kicsit jobban rálépek a gázra, már imbolyog a kocsi, és indul az árok felé. Mögöttem persze szinte mindig ott terem egy bunkó, aki kilométereken keresztül 1-2 méterrel mögöttem jön, és hiába indexelek jobbra, hogy "kerülj ki, tessék" ott tolja az autómat. Elég egy kis csúszás, és belém rohan...


Miért nem fogják fel az ilyenek, hogy nem szórakozásból illetve rutintalanságból megyek óvatosan, hanem azért, mert szeretnék egyben odaérni a munkahelyemre, vagy haza?


Ha annyira biztosak a dolgukban, és a 10 milliós páncélosukkal képesek lennének 90-nel menni a jégen, miért nem előznek meg?


Ha nem tud/nem akar megelőzni, akkor gondolom ő sem tudna annyival gyorsabban menni.


DE AKKOR MIÉRT KÉPTELEN BETARTANI A KÖVETÉSI TÁVOLSÁGOT????


Magyarázzátok meg, legyetek szívesek, és adjatok tippet, mit lehetne csinálni az ilyenekkel...



2013. jan. 20. 13:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

Van képük persze... sőt nem képük van,hanem vezetési tudásuk!


Tud mi ilyenkor a mondás: A mazsolák totyakodnak , a királyok az árokban... a rutinos sofőr pedig magabiztosan az úton!

2013. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na én pont ezért büntetném az indokolatlanul lassan haladókat..

Az én agyamat is elöntené a sz@r,ha a 10-es úton pesttől esztergomig kéne 40-nel repesztenem egy túlmajrés miatt..

Előzni ugye nemlehet,mert a letúrt hó az út közepén van..


Én ilyenkor mérgemben megállok,és várok 10 percet,hogy elhaladjon a mazsola...

De van hogy így is utolérem,na ekkor már emlegetem a felmenőit,hogy az ilyen miért nem tömegközlekedik inkább...

2013. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!