Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Általában azért vezetnek...

Általában azért vezetnek rámenősebben a márkásabb drágább autó vezetők, mert azokkal lehet is?

Figyelt kérdés

Nem provokáció amit kérdezek. Sima kérdés.

Általában azt látom, hogy a drágább autókkal jobban és gyorsabban vezetnek, mint az átlagos autókkal.


Tehát ha BMW, Merci, Audi, Porsche és ilyen autókat látok a visszapillantóba, azok tuti elhúznak az első lehetőségnél végig előzve 5-6 kocsit... :D

És ezt más is megcsinálja, csak ritkábban látom.

Ez azért van, mert ezekkel az autókkal lehet aztán gyorsulni?

Azért Opelt, Reanultot, Peugeotot, Fordot ritkán látok ilyen sok kocsit végig előzni... :D

Azért van ez, mert ezeknek az autóknak van ereje? Ezért is drágábbak az átlag autóknál?



2013. febr. 25. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokan azt fogják mondani, hogy nagyzolásból vezetnek igy ilyen autókkal.

De szerintem is azért mennek a drágább autókkal gyorsabban, mert azok nagyon erősek, és nem lehet velük lassan menni, valamint 180-nál azt hiszed, hogy 90-nel mész. Ezt tapasztalatból mondom, a kis Tháliával én is 80-90-el járkáltam mindig, mióta Audim van, nagyon szoktam haladni :)

2013. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagy kocsi nagy lóerő nem nagyon árzed a sebeséget pl már 140 el repesztesz...de másik ok, van pénze fizetni ennyi . nagy pofáju trogerek....
2013. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bármelyik autóval ugyanúgy 105-el megyek főúton, 65-el városban, mert sajnálom gyorshajtásra. A 70le-sel, meg a 170-essel ugyanúgy. Nyilván utóbbival bátrabban előz az ember.
2013. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert azzal lehet előzni, nem kell visszatenni két vagy több sebességet ahhoz, hogy el tudjon menni, és az előzésnél az a lényeg minél rövidebb legyen, így be lehet vállalni.

Amúgy sokszor vezetési tudás is van hozzá, mert nem egy Audit láttam betolatni parkolóba, olyan precízen mint egy hivatásos sofőr, jó ezt el lehet mondani a "hagyományos" autósokról is, de én ilyen autókkal arányába többet látok úgy tolatni például.

2013. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem a barátom 27 éves és van egy Suzuki SX4-e. Na most ő azzal is erőszakosan vezet, meg a 20 éves Renault Cliojával is.

Amúgy mi egy BMW, Audit, Porsche-t is képesek vagyunk megellőzni egy Suzukival. Nem különösebben érdekel milyen fajta kocsi. Szerintem a Japán autók a legjobbak amúgy. pl.: Suzuki, Honda stb.

2013. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!