Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nektek milyen volt a tanulo...

Nektek milyen volt a tanulo autotok? Milyen autoval tanultatok meg vezetni?

Figyelt kérdés
markara gondolok es azon belul tipus
2013. márc. 16. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ford Fiesta 1.4 benzin.

Direkt ilyen kicsi benzinest választottam, mert aki dizelen tanul meg vezetni, az utána benzinessel el sem tud indulni.

2013. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2008-as Ford Fiestán vagy 1.2-es volt vagy 1.4-es azt már nem tudom.
2013. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 szántóvető ***** válasza:
Golf II. 2.0 D arra emléxek hogy kettesbe alig lehetett betenni.
2013. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egy Toyota Yarison tanultam. Diesel volt és tanúsíthatom, lazán ment utána a vezetés az itthoni benzines autónkon is, nem volt probléma az átállás egyáltalán. :)

Ami gondot okozott az a parkolás. Most ha választhatnék nagyobb autót választanék, hogy ezt is megtanuljam ott, biztos kezek alatt, mert így baromira nehéz még mindig kisebb helyekre beparkolni a nagy családi autónkkal. Kísérletezni meg nem szívesen kísérletezek éles helyzetekben.

2013. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!


Amig a jogsit csináltam egy diesel-es Toyota Yarison tanultam, jó kis kocsi volt, szerettem.:) jogsi után pedig felváltva vezetem(gyakoroltam) párom diesel-es Suzuki SX4 -esét ill apu benzines Kia Rio-ját. :)/Eleinte voltak gondok az indulásokkal és sokszor le is fulladtam, de egy kis idő és gyakorlás után már nem okozott különösebb gondot.:)/

Jelenleg pedig 3.éve egy benzines 1.6os Opel Vectrával gyüjtöm a rutint meg a kilométereket a 'lábamba' :)


üdv 22N

2013. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mercedes-Benz C200 CDI

[link]

2014. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!