Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerittetek, mitől jó sofőr a...

Szerittetek, mitől jó sofőr a jó sofőr? és mitől rossz a rossz sofőr?

Figyelt kérdés
miért van ennyi baleset ? miért van ennyi halálos baleset? sajna nézem youtube videokat és magyar hir oldalakat amit olvasok és láttok videon nem vagyok kulönbek oroszoktol. mert olyan bután vezetnek ide haza sokan meg észtelenul hogy nekik vezetés annyibol áll jogsi meg van kocsi meg van vezetek, de sajna nekem ez nem fel fogható igy mert régota vezetek már és nem tiszta sok ember miért ilyen felelötlen rossz sofőr. tisztázuk ezt ki itt.

#jogosítvány #ész #vezetés kultura #felelőség tudat #okos sofőr
2013. márc. 24. 11:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki maga is tört-zúzott, az ne oktasson ki másokat. Pláne, ha naponta éles helyzetbe kerül. Azért nincs mindennap mindenhol éles helyzet. Itt is érdemes lenne elgondolkodni a saját felelőségen... mert én például 20 év alatt évente egyszer ha találkozom éles helyzettel, már sokat mondok. Ha valaki nap mint nap találkozik vele akkor... hát :D


A második válaszoló nagyon jól megválaszolta a kérdésedet. Sajnos én anno tizenévesen amikor tanultam vezetni nem vettem túl komolyan a felelősséget, de szerencsére hamar észbe kaptam mar jogsisként, és a mai napig aktívan ismétlem a KRESZt, ismert helyeken ahol csukott szemmel is végigmennék is éber vagyok, és a már jól ismert táblákat is figyelem, ha ismeretlen helyre készülök már előre tájékozódom, hogy azon az útvonalon mi vár rám, például mindig nézek friss útinfót, néha utcaképet is.

Az autó kezelése sosem volt probléma, az pedig nem is kérdés, hogy rendszeresen karban van tartva, biztonságos vele közlekedni.


Nem tartom magam jó sofőrnek, csak törekszem rá hogy legalább gondos legyek. 20 év alatt semmilyen balesetem nem volt, és érdekes módon, én nem találkoztam még közveszélyes románokkal, pedig napi szinten vezetek a, 4-es úton, ahol kb minden 3. autó román rendszámú.

2021. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!