Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Használjátok az autótokban a...

Használjátok az autótokban a középső tükröt? Van egy ismerősöm, aki nem használja, hanem inkáb el is fordítja, hogy ne lásson benne semmit, mert szerinte idegesítő és felesleges.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 12:49
1 2
 11/13 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!


Én gyakran használom azt is, főleg sávváltásnál és tolatásnál. meg akkor ha hangosam hallgatom a zenét, akkor mind3 tükröt folyamatosan pásztázom,(zene nélkül is pásztázom őket, de olyankor még jobban) hogy jönn-e mögöttem mentő/tűzoltó/rendőr. tolastnál/parkolásnál, csak akkor fordulok hátra, ha nem vagyok biztos 110% h beférek a másik 2 kocsi közé pl.

A férjem viszont nem használja, neki ugy disznek van ott :D. Buszsöför. Hiába nézi a belső tükröt pl tolatásnál, sokat nem lát benne...busz elött meg teherautozott, ott is csak azért nézte max h meg van-e még...:) szóval ő megszokta h ugy mond "nincs" középső tükör.:)

üdv 22N

2013. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem használom, mert legtöbbet kamiont vezetek, abban meg nincs.

Más: a profi tükörből tolat, ez nem kérdés. Nevetséges, aki forgolódik, hátra bámulva manőverezik, az ülések között hátrafordul, legfeljebb a tanulóvezetők csinálják, gyakorlott ember tükörből tolat. De van egy kézzelfogható előnye is a tükörből tolatásnak: megmarad a látómező előre is, bármi történik elől, észreveszi a vezető.

2013. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én mindig használom a középső tükröt, szerintem az egyik legfontosabb, illetve az oldalsókat is használom. Felelőtlenség nem tenni, nem hiába találták ki, hogy legyen...
2013. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!