Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » "Jófej" szomszéd fényképezett,...

"Jófej" szomszéd fényképezett, fizettem, nem kellett volna mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A helyzet: Céges autóval forgalomtól elzárt területen parkolás munkavégzés céljából. Szomszéd jön fényképez, beküldi rendőrségnek. Én erről nem tudtam, sajnos, így a rendőrség által rám rótt 20ezer forintos büntetést kifizettem. (fényképet persze nem küldtek, csak említik a határozatban) Úgy tudom a szomszéd képe alapján nem büntethettek volna meg. Mit tehetek? A rendőrségen érdeklődtem, szerintük sok mindent nem. Én levelet írok, de tudna valaki jogszabályt erről vagy valami? Köszi
2013. máj. 8. 20:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem nem sok mindent tehetsz, szabályt szegtél, bocsi, hogy megjegyzem, de hatalmas paraszt a szomszédod (jó erre úgyis azt fogják írni mások, hogy igaza van, mert rossz helyen álltál), de akkor is egy rossz indulatú gyökér (bocsi), nem embert öltél... meg gondolom nem mindennap parkolsz tilosban
2013. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 T5- ***** válasza:
Szopasd meg a szomszédod....
2013. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!