Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért mész át a piroson?

Miért mész át a piroson?

Figyelt kérdés

Minden alkalommal legalább 1 autót látok átmenni a piroson. Nem sárgán csúszik át, piroson.

A gyalogosokról és biciklisekről már nem is szólok, lendületből átszalad a piroson, ha épp nem jön autó.

Érdekel az, hogy miért írják felül a szabályokat?


2013. máj. 29. 14:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Gyalogosként, ha nem jön autó, miért kéne várni a lámpánál, mint egy birka? Fölösleges.
2013. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Autóval viszont sose mennék át.
2013. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Detto, autóval nem mennék át, max sárgán csúszok át néha, amikor már csak vészfékezéssel lehetne megállni, viszont gyalog minek álljak egy jól belátható, tök üres út szélén percekig...
2013. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam átmenni a piroson :)
2013. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
csak gyalog szoktam átmenni és egyetlen egy lámpánál, mert az csak akkor vált zöldre ha megnyomjuk a gombot, és akkor is csak akkor mirok az úton a 2 lámpa piros lesz, ergo amúgyis akkor lesz zöld amikor nem jönnek a kocsisok, csak sokkal tovább tart megvárni míg zöld lesz
2013. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
3%
Például azért, mert nincs kedvem 2 percet várni, mikor még simán áthaladhatok.
2013. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
én sose megyek át piroson, néha előfordul h sárgánál nem nyomok féket, de a piros az tilos nálam:) de lehet h még csak azért van így mert 2 hónapos a jogsim és még igen élénken élnek bennem az oktatóm szavai:):) de ha egyszer megtanultam szabályosan közlekedni, akkor miért is szegjem meg a szabályokat?
2013. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

"Gyalogosként, ha nem jön autó, miért kéne várni a lámpánál, mint egy birka? Fölösleges."


TÖKÉLETES PÉLDA!!!


Mert nem érdeklik a szabályok. Ha kivasalják meg fel van háborodva, pedig ő nem látott senkit sem!

2013. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

ma 18:02

A "ha nem jön autó" melyik részét nem érted?

2013. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

Itt nem az a kérdés, hogy jön-e vagy sem autó!!!


Holnap berúgok és úgy megyek az utakon autóval, majd ott megyek, ahol nincs forgalom. Ez éppen ugyanolyan felfogás!

2013. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!