Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Biztonságos egy kézzel fogni...

Biztonságos egy kézzel fogni a kormányt?

Figyelt kérdés

Másik kéz a váltón.

Akik már régóta vezetnek, így vezetnek.

Ez így biztonságos?



2013. jún. 5. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most vizsgáztam múlt hónapban, és az oktatóm mindig mondta, hogy nem kellene a sebváltón lennie a kezemnek. De csak addig volt mindig, amikor városon belül fel nem kapcsoltam a 4-es fokozatig, kanyarodáskor vissza 2, azután megint a váltón volt a kezem... amikor 4esben volt már a kocsi, akkor két kézzel fogtam a kormányt, ill. kanyarodáskor is... Sokszor szólt érte, hogy lehetőleg kerüljem ezt a fajta vezetést, illetve azt, hogy a kormány t a belső résznél fogom... Azóta vezettem kétszer, és olyan mintha ott ülne mellettem még mindig az oktató... szóval én próbálok rászokni a két kezes kormányfogásra... Csak hát az is "hátrány", hogy apum így vezet, és anyát azért szekálja, hogy két kézzel fogja a kormányt, hogy az nem szalad el... Summa summarum nem biztonságos, de vizsga után sajnos mindenki úgy vezet, ahogy akar... :/
2013. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én két kézzel szoktam fogni, nem tartom magam ügyesnek, kezdő is vagyok.
2017. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!