Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valaki segítene nekem egy...

Valaki segítene nekem egy autós fizikával kapcsolatos kérdésben?

Figyelt kérdés
Szóval, én megyek 90km/h-val lakott területen kívül. Mások is ugyanevvel a sebességgel mennek (mivel ennyi a megengedett), mégis sorban lehagynak. Ezt hogyan csinálják? Az ő 90 km/h-juk erősebb, mint az enyém? Vagy csak ennyire gyakorlottak már, hogy ugyanolyan tempónál is el tudnak menni más mellett?
2013. aug. 5. 11:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
lehet hogy a lakott teruleten a piros miatt meg kell alljal vagy a kanyaroktol is elonyt kapnak
2013. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sinead ***** válasza:
84%
Hogy sikerült ezt kimatekozni? Ha 90-el megy mindenki, akkor nem előz senki senkit.
2013. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dörmögő ***** válasza:
84%

Melyik a nehezebb? 1 kiló toll, vagy 1 kiló vas? Ez ugyanaz hogy melyik megy gyorsabban? A lada 90-nel, vagy a Posche 90-nel?

Egyáltalán ha te 90-nel mész, és sorban lehagynak akkor honnan vetted hogy ők is 90-nel mentek?

2013. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy 90 a megengedett legnagyobb sebesség :) márpedig senki nem olyan tapló, hogy a közlekedési szabályokat fölrúgja, pláne nem Magyarországon, vagy tévednék?
2013. aug. 5. 12:05
 5/12 Sinead ***** válasza:
100%
Erősen tévedsz.
2013. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Dörmögő ***** válasza:
100%

Vagy cinikus a kérdésed, vagy nagyon naiv vagy. Ha te 90-nel mész, és otthagynak akkor szerinted ők mennyivel mennek?

Egyébként sokan tisztában vannak vele hogy csekély sebességtúllépés esetén ha lefényképezik, és nem a helyszínen bírságolnak hanem postázzák a büntetést akkor 105 km/óra sebességig nem büntetnek.

[link]

2013. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Már meg se haragudj, de te egy jó nagy hülye vagy. Miért kéne 90-el tötyögni nyil egyenes úton, ha az autóm például 130 km/h-nál is olyan stabil, mint a tied 50-él?
2013. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő, a magadfajták miatt van a béka segge alatt a közlekedési kultúra Magyarországon :) valami olyasmi választ vártam volna, hogy "ennek semmi köze a fizikához, vannak ilyen parasztok az utakon, akik szarnak a szabályokra, nem kell velük törődni", esetleg olyanokat, mint föntebb kaptam. Erre te? Egyből a szabályosan közlekedő válik a támadás központjába. Szégyen, szánalom.

A kocsimat illetően, nem felvágásból mondom, de két éves BMW-n van, szóval valószínűleg 150-nél is igen stabil.


A harmincezres csekkekhez meg sok sikert, megérdemelnél párat :)

2013. aug. 5. 14:18
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

A kérdés egyértelműen csak kitaláció.


Köszönjük a bejelentést, stb stb stb


Felteszel egy első osztályos szellemi színvonalú kérdést, aztán hirtelen kiderül hogy kétéves BMW-d van.

Persze, biztos így van, én meg a római pápa vagyok...

2013. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Aztán a kétéves BMW azért kellett, hogy 90-nel menjél vele?

Erre elég lett volna egy jóval olcsóbb autó is.

2013. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!