Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Valaki elmagyarázná, hogy az...

Valaki elmagyarázná, hogy az emberek miért nem indexelnek sávváltáskor/kanyarodáskor illetve miért mennek át a piros lámpánál?

Figyelt kérdés
ez valamiféle érzelmi beteljesülés, vagy az elcseszett életükön így állnak bosszút? Vagy netán kicsi a cerka és máshogy már nem is kooperál?
2013. aug. 19. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy az is lehet, hogy a bu zik így jelzik a többi b uzinak hogy párt keresnek éppen?
2013. aug. 19. 23:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a bu_zik így jeleznek egymásnak, pár év múlva kihal a magyar.


Miért nem indexelnek? Mert lusták, na meg aztán őkelme úgyis tudja mit akar, mi kis hü_lye pórnép (értsd: mindenki más) meg találja ki.

Megfigyeltem, hogy drága autóknál az index használata nagyon ritka (Merci és Volvo még aránylag jól teljesít, de BMW-től, Auditól idén még nem láttam, hogy indexelne).


A piroson áthajtás más kérdés. Az a felelőtlen rohanás eredménye. Nem akarnak megállni, mert az késlelteti őket. Persze, hogy mindössze fél percről van szó és, hogy mások életét veszélyezteti már nem jut el az agyáig.

2013. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 JulesM111 ***** válasza:
30%
Én nem látom ennyire súlyosnak a helyzetet. Túlreagálod, ne rinyálj ilyeneken, ez nem a te dolgod, hívj rendőrt, és neki panaszkodj.
2013. aug. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
panaszkodhat neki ha összetörik az autóját a többi hülyék. itt nem magamra kell vigyázni hanem a másikra mert annyira birkák az emberek. okos vagy te is elöttem lévö
2013. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az elektronika is egyre romlik az autókban.. :)
2013. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3: Rendben, legyen így, de akkor legyél oly szíves és kezdj el motorral járni pesten. Kíváncsi vagyok még mindig ezt fogod-e gondolni amikor egy index nélkül sávot váltó autó belök a 87-es busz alá...
2013. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 JulesM111 ***** válasza:
#6-nak, már elnézést, de a motorosok nagy része megérdemli, hogy belökjék a busz alá, (természetesen tisztelet a kivételnek) mert amelyik megy mint a barom, néha jobbról kerüli ki az autót, és a többi. Meg kellene tanulnia némely motorosnak a holt tér fogalmát, és nem csodálkozni azon, ha megsuhintják.
2013. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!