Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Traffipaxozni szoktak éjszaka...

Traffipaxozni szoktak éjszaka is (22től)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 11:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
Tudod, nem csak az számít, hogy az úton jött e valaki, mi van ha eléd ugrik egy állat?? Azért 90 és 140 között már van egy kis különbség.
2009. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
30%
Jahhj mért kell ilyennek lenni egymással? h remélem megy a 90ezres csekk. Van amikor észre se veszem h 140-el megyek..
2009. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

14:33 Reméljük megúszod


14:54 Örülnél neki mi? Én meg remélem, hogy beléd hajt egy részeg kamionos (megpróbáltam a színvonalon maradni)


15:05 Szalagkorlát volt, meg nem olyan környék


16:47 Köszönöm! Én láttam, csak 17 éves vagyok, melóztam, de elhúzodott és ugye ma suli volt, a városomtól 20km-re melózok, úgyhogy 0:30kor már berágtam, és gyorsítottam, az egész úton (15 km) egy kamion jött csak szembe

2009. nov. 6. 19:26
 14/25 anonim ***** válasza:
75%

14:33-as volnék.


Az vesse rád az első követ, aki még fél km/h -val se lépte át a sebességhatárt, de írtad, hogy 17 éves vagy, ezért még kötelességemnek érzem leírni, hogy legyél nagyon óvatos az ilyen (mértékű) túllépéssel. Nálunk itt az utcában is képesek százakkal menni (friss jogsival), és olyankor azért én is legszivesebben felrúgnám mindet ;)

2009. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Friss jogsi vagy nem, én sem vagyok, egy őrült száguldozó, de azért 0:30 nincs sehol senki, 6kor kelhetek mert sulim van, és tartsam be a 90et?


Ahogy beértem Szegedre (47-es) lassítottam is, és a városban már 50-nel mentem (volt forgalom)

2009. nov. 6. 20:16
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

"és gyorsítottam, az egész úton (15 km) egy kamion jött csak szembe"


Értem én persze, hogy fáradt voltál (akár csak most én), de ilyen kis távon csak néhány perces előnyt szerzel egy 50 km/h -s túllépéssel, szóval ne ez legyen már az indok, na :D


Léptem, joccak

2009. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
81%
Általában éjszaka az M7-en kifele, szokott lenni elszórva néhány a pihenőknél, kijáratoknál, volt hogy szalag korlát mögött!voltak elbújva.Jártam már úgy én is, hogy mentünk hajnalban Francia országba Ausztrián keresztül, és a határtól egy fél órára egymás után két kalapkabát integetett szerencsére mivel meg volt pakolva a Fiat, nem mentem túl gyorsan pedig hely az lett volna hozzá márt tök üres volt az egész. Egyébként hozzátenném ,hogy én sem vagyok híve az őrült száguldozásnak, s nyilván okkal tetted fel a kérdést, bár ez a te dolgod, de ha valaki éjjel, vagy hajnalban inkább egy valóban teljesen üres autópályán megy és odalép neki, akkor azzal szerintem semmi gond nincs, mert inkább élje ki ott magát, semmint hogy a városban lakott területen betyárkodjon. És különben is, az itt hozzászólókhoz: tegye mindenki a szívére a kezét, és mondja azt, hogy nem hajtott még sohasem a megengedett sebességnél gyorsabban, egyszer sem!-
2009. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Sötétedésben nem tudnak márni! Csak úgy ha jön ögötted a rndőr, mert akkor hivatalos az adat. De mivel nincsen úgy hivatalos adat, nem látható teljesen, ezért nem!! (Rendőr ismerőstől..)
2009. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

20:50


Én is így gondoltam!

2009. nov. 11. 20:58
 20/25 anonim ***** válasza:
46%

> 14:54 Örülnél neki mi? Én meg remélem, hogy beléd hajt

> egy részeg kamionos (megpróbáltam a színvonalon maradni)


Azért nem ugyanaz, hogy büntessenek meg, vagy dögöljek meg főleg úgy, hogy én mindig betartom a sebességet...90-nél 90, 130-nál 130, lakott területen 50 stb.

2009. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!