Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha saját bevallása szerint...

Ha saját bevallása szerint mindenki "profi" sofőr akkor kik okozzák a baleseteket?

Figyelt kérdés

A kérdésre érkező válaszok fogják is bizonyítani azt az állításomat,hogy az interneten írók 90%-a azt állítja,hogy ő sosem bénázott, nem volt olyan hogy egyszer ne tette volna ki az indexet, ha 30-as tábla volt akkor ő nem 29-cel,nem 31-el hanem 30-cal ment.

Ha netán balesete volt akkor persze,hogy nem ő volt a hibás, ha a rendőr megbüntette akkor a rendőr volt a hülye mert ő a legjobb sofőr szerte a világon.


Észrevettétek már?Elsősorban itt olvasom a válaszokat és itt a legjellemzőbb, ez az ember fajta.

(most,hogy ne legyen igazam a többség vallani kezd hogy ő már hibázott, de lesz bőven olyan aki váltig állítja,hogy ő soha)



2013. szept. 23. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem is ez a fajta "dicsekvés" viszonyítás kérdése. olyan szintű hibát még nem vétettem, ami mondjuk bárkit veszélyeztetett volna. az, hogy 5-10 km/h-val gyorsabban mentem a megengedettnél, nyilván valamikor döntő dolog, de más esetben teljesen elhanyagolható. persze előfordult 1-2x, hogy lefulladtam kereszteződésnél, de ez is bárkivel előfordulhat, ha valami miatt ideges vagy kapkod. Ettől függetlenül nem tartom magam profi sofőrnek, de valójában senki sem, maximum nem mondja magát rossznak.
2013. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 driverboy ***** válasza:

Én nem ma kezdtem, de még nem is mentem millió km -t.

Aki vezetett már legalább néhány 10 000 et, biztos, hogy hibázott.. ki, mekkorát, de hibázott. Én 100 000 en felül járok, átlag feletti vezetőnek mondanak, viszont hibáztam én is, nem egyszer.. szerencsére nem túl nagyot. De van valami amit az oktatóm tanított nekem.. Mindig alázattal kell lenni a vezetés iránt..Én ezt minden utamra "magammal viszem".. pedig nem keveset vezetek.. elsőre lehet nem mindenki érti meg, mire gondolok, de véleményem szerint, ez nagy, és követendő igazság. :)

2014. jan. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!