Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Amikor valaki csak úgy megáll...

Amikor valaki csak úgy megáll előttem kocsival mit csináljak? Kerüljem egyből ki? Várjak? Dudáljak rá?

Figyelt kérdés

Volt, hogy megálltak csak úgy előttem, semmi index, elakadásjelző, integetés... Erre ott várok, hogy mivan, erre fogtam kikerültem, és azt látom, hogy nyomkodja a telefonját a nőci... -.-'

Nem akarok mégegyszer így járni.

Ha ilyen van, melyik a jó? kerüljem ki egyből ne is várja, dudáljak rá? Vagy mit csináljak?



2013. okt. 17. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Dudálni nem érdemes, mert attól nem fog elindulni az ilyen bunkó. De hirtelen kikerülni se jó ,mert az ilyenektől kitelik ,hogy hirtelen balra kanyarodnak index nélkül. Tehát jobb ha megállsz kicsit ,te is, aztán óvatosan kikerülöd.
2013. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer majdnem így kerültem ki a forgalomirányító rendőrt. Reflexből a gázra lépni sosem jó ötlet, inkább várj kicsit amíg tisztázódik a helyzet.
2013. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit várj, aztán ha tiszta a szitu, kerüld ki. Vérmérséklet szerint dudálhatsz is kikerülés közben, bár ez szabálytalan.
2013. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyon rövid dudálás belefér, 2-3 másodperc után. A kikerülést én sem javaslom, egyszer kikerültem egy idiótát és nekem kanyarodott. Összekoccantunk. Annyival elintézte hogy ő indexelt és kanyarodni akart. Ha indexelt volna akkor nyilván nem akarom kikerülni. De az állítása alapján még én jöttem ki hibásnak. Szóval ne kerüld ki, hacsak nem tudod bazi nagy ívben megtenni ezt a manővert. Dudálj rá egy nagyot, az nem kerül semmibe.
2013. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Várj egy picit, míg tisztázódik a helyzet. Utána - kellő körültekintés után - kerüld ki.

Dudálni nem érdemes, mert attól nem lesz jobb a helyzet, sőt kikerülésed közben ráléphet a gázra, miközben szemből jön egy másik autós. Nagy az Isten állatkertje.

Mobiltelefont legszívesebben kivenném a sofőrök kezéből és összertörném.....

Múltkor forgalmas kereszteződésben álltam egy táblánál. Jobbról jövő sofőr balra akart kanyarodni, állt mert mobiltelefonon pofázott közben intett. Úgy értelmeztem, hogy lemond az elsőbbségről és mehetek, úgy is tettem, miközben rálépett a gázra és pár cm múlt a koccantás

2013. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!