Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről az autóról mi a vélemény...

Erről az autóról mi a véleményetek, megérné megnézni vagy messze kerüljem el?

Figyelt kérdés

[link]


Bár nincs jelölve, felhívtam a dealer-t, az autóban 336 ezer km van! Ez kicsit elrettent, ezért fordulnék tanácshoz, köszönöm előre is!


2010. okt. 25. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Megnézni szerintem, meglehet, de megvenni csak akkor ha bírod a fenntartási költségeket!
2010. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan számolhatsz többet is, mint amennyit a kereskedő mondott. Esztétikailag első ránézésre szép az autó, de sosem lehet tudni.


Azért az a 336 ezer km nem kevés, főleg egy benzines autóban. Itt már bármilyen hiba előjöhet, még ha most nincs is jele. akkor viszont mélyen a zsebedbe kell nyúlni.


Én is vettem egy Ford mondit 150e km-el tavaly. Azóta folyamatosan szervizeltetem és még nem értem a végére. Igaz nem egy bmw, de fele annyi (bevallott) km-el vettem és dízel. Szóval ha most vennék autót, viccen kívül mondom, hogy egy öreg swiftet vennék. Abba még olajat sem kell cserélni :)

2010. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet h életed legjobb vására lessz de az is lehet hogy megveszed minden baj rádszakad... sajnos ezt nem lehet tudni használtkocsi vásárlásánál. Ami tény h nem kevés km van benne DE ha a kocsi idáig gondozva volt és rendszeresen karbantartva akkro nem sok. Am nem rossz auto tekintélyes meg a szolás kedvéért hát igen csak bmw. Am nem akedvencem a bmw az audit szeretem de tény az tény h a bmw mindig is auto volt. Szerintem ha megnézed mindenképpen vigyél magaddal egy szerelöt! Jah és a másik a fogyasztás drasztikus lessz arra készülj fel.
2010. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
336 ezer KM-el még gyereknek számít, alig van bejáródva!
2010. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha dízel lenne vagy 1.6-os benzines akkor megérné
2010. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az ilyen régi, sok kilométeres bmwkkel az a baj hogy mind szét vannak hajtva, szerintem nem érné meg megvenni
2010. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Őszintén, számomra egy álom ez a verda, de attól még használtban nagyon necces :(

336 KM, lehet sok, és lehet kevés, ha tényleg annyi egyáltalán.

Ha pályán ment többet, és vigyáztak rá, nemhajtották szét, és megvolt a karbantartás, akkor nagyon nagyon kevés, ha az ellentéte, akkor örülj, ha gondnélkül hazaérsz vele.

Vigyél magaddal egy profi autószerelőt, aki átnéz mindent amiből kiderülhet, hogy hogyáll a kocsi.


19:35


Legközelebb vegyél egy toyotát, az enyémben 7 éve alatt nemvolt más mint olaj, és szűrő csere.

Ami azért nemmind1 :)

2010. okt. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!