Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Véletlenül később hajtottam...

Véletlenül később hajtottam le az autópályáról, mi a teendő hogy ne büntessenek meg?

Figyelt kérdés
Budapestről kifelé menet (az ingyenes szakasznál) elbambultam és elhagytam a még ingyenes lejárót és a fizetős részre hajtottam. Azonnal lementem amint észrevettem. Ilyenkor mi a teendő?

2013. okt. 28. 14:35
1 2
 1/13 Dörmögő ***** válasza:
77%
Megvárni a csekket.
2013. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha most vennék még 1 napost az nem segítene?
2013. okt. 28. 14:42
 3/13 anonim ***** válasza:
24-h belül fizesd be a díjat, és semmi sem lesz. Tapasztalat !!!
2013. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Dörmögő ***** válasza:
61%

8-as 10-es válasz szerint aznap már hiába veszel matricát.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__49..

Viszont pár válaszoló szerint éjfélig megvehető a matrica. Számomra rejtély hogy mi az igazság.

2013. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Nincs 1 napos,csak 4 napos,az a legkevesebb.

És felesleges,mert percre pontosan rajta van,hogy mikortól érvényes a jegy,és hogy te mikor mentél rá.

2013. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
fog jönni egy 15 ezres csekk ,azt majd föl lehet adni,
2013. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem lehet utólag. Ez olyan mintha kisétálnál a pénztárnál fizetés nélkül aztán ha elkapnak akkor fizetnél.

Ez van.

A csekk ki fog jönni.

Az nem mentség hogy elbambultál.

Azt is megbüntetik, aki otthon felejti a BKV bérletét, az is 1-est kap aki otthon felejti a füzetét amiben a házi feladat volt.

Ennyi erővel mindenki akit megbüntetnek indokolhatná úgy hogy elbambult.

Függetlenül az igazságtól.

Ha most bemész egy behajtani tilosnál, vagy átmész egy piros lámpán, vagy elgázolsz egy gyalogost a zebránál, vagy nekimész egy másik autónak mert "elbambultál" attól még nem fogsz felmentést kapni.

2013. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nyugi egyáltalán nem biztos, hogy jön csekk! Az ellenőrző rendszer nincs a helyzet magaslatán: és is volt, hogy elmentem Inárcsig az M5-ön díjfizetés nélkül, és nem jött semmi!

Gondolom te is kimentél Mogyoródnál.

2013. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

Ez nagyban függ attól is, hogy melyik autópályán történt.

Itt olvasd el az utolsó hozzászólást:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__44..

2013. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
48%
Fizesd be a díjjatt!! És nem kapsz büntit. Ez itt a fórumon őrök vita,mert mindenki jön a szabályzattal.Valamivel kordában kell tartani a jó népet,és ezt a dolgot nem verik nagy dobra,mert akkor ki venné meg előre. És az itt büntit javaslók még 1 sem volt ilyen helyzetben ,hogy ezt tudnák.Mert akkor nem jönnének a szabályzattal.
2013. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!