Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te zárod a kocsi ajtaját, ha...

Te zárod a kocsi ajtaját, ha benne ülsz?

Figyelt kérdés
Pirosnál ki ne szedjenek a csomagtartóból valamit?

2013. dec. 9. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem is 2-30 km/h-nál automatikusan lezárnak az ajtók. Kívülről nem lehet ilyenkor nyitni, csak belül gombnyomásra az összes, vagy dupla nyitással bármelyik ajtó. Csomi nem tudom, hogy működik, de mostantól arra is odafigyelek.
2013. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Csomagtartó nem nyitható kilinccsel, csak kulccsal ,utasteret zárom ,mert sok a vadállat meg a tolvaj.
2013. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, én is mindig bezárom.
2013. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Napkiraly ***** válasza:
100%
zárom mert a csövik új szórakozása hogy beszállnak és csak lóvéért szállnak ki
2013. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! Csomit mindig zárom. Többi ajtó változó, van mikor nyitva marad van mikor zárom, bár a hátsó ajtót 90%-ba zárom. jobb oldali is változó, az 50-50 h zárom v nem. Ha anyu v mama jönn velem ők mindig zárják. A "saját" ajtom szinte soha nem zárom, nem tudom miért..megszokás.?

üdv 23N

2013. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi az h a csovi beszall? Bar elegge ketlem h hozzam beszalna, hanem a szokasos sztereotipiak vegett :)

Mar ne haragudj, de a kocsimba az ul be akit engedek, magan tulajdonom.

Rgo ugy szajba vernem a bal ajtotartoban levo viperaval, mint a huzat...

2013. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!