Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Heim Pál Kórháznál sikerült...

Hargita47 kérdése:

A Heim Pál Kórháznál sikerült menetiránnyal szemben leparkolnom egy olyan kétirányú utcában, ahol senki sem parkolt & csak a bal oldalon lehetett parkolni. 05:30-kor nem gondoltam volna, hogy ez 10000 Forintomba fog került. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Mérhetetlenül feldühít, a büntetés mértéke, valamint az, hogy ilyen apró dolgokért dobálják a 10000-es csekkeket így Karácsony előtt. A járdán és a mozgássérült helyen parkoló Q7-esekkel meg basznak foglalkozni! Tudtok módot arra, hogyan keressem meg őket, mit tegyek, hogy ne kelljen fizetni? Sajnos nincs rá pénzem.

2013. dec. 10. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz fizetni, elvileg közmunkában ledolgozhatod. Kibújni nem fogsz tudni alóla. Szabálytalankodtál, államnak meg kell a pénz.
2013. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Nekem se volt pénzem rá. Meg ha lett volna, akkor se akartam volna a mocskos politikusok zsebeit tömni. Menj el a munkaügyi hivatalba és mondd, hogy leakarod dolgozni. Ezt két nap ledolgozhatod. 2-szer 6 órában. És baromi rugalmas. Akár 1 hónap alatt is ledolgozhatod a 2-szer 6 órát. Én 2 nap alatt megcsináltam. A fővárosi állatkertbe raktak be. Még jó is volt. Nagyon jófejek és kedvesek voltak. A munka se volt gáz.


Luxusautókkal még én se láttam, hogy bárki is foglalkozott volna....

2013. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy Q7-es szabálytalankodik, akkor minden annál olcsóbb autónak is szabad? Nem értem az érvelésed. Amúgy meg olcsón megúsztad, ha 2 évvel ezelőtt csinálod ezt, akkor még a tilosban parkolás objektív felelősség alá tartozott és 30.000 Ft volt a büntetése.
2013. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Marhaságot csináltál? Igen. Megbüntettek? Igen.


Marhaság, mert ilyenkor tök feleslegesen mész át a szembejövők sávjába. Kiálláskor - hacsak nem jobbkormányos a kocsid - alig látod a szembejövő forgalmat. Kivéve, ha furgon áll eléd, mert akkor meg egyáltalán nem látod... Hajnalban ráadásul az aszimmetrikus fényszóró még jól el is vakítja a szembejövőket. Na ezért marhaság. Ráadásul ha tök üresaz utca hajnalban, nem nagy kunszt megfordulni sem.

2013. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!