Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van értelme önkéntes rendőrköd...

Van értelme önkéntes rendőrködni az utakon, és büntetni másokat?

Figyelt kérdés

unoka testvérem olyan, hogy ha valai szabálytalan, vagy akadályozza azt nem hagyja anjyiban. Pl megelőzték zarovonapon úgy hogy bevagtak ele mert jöttek szemben, és utána ment a nyakára és felkapcsolta a tavolsagit.

Vagy kikerültek a buszt de szemben a sávjában és nem tudott tovább menni, és nyomta rá a dudat az illetore fenyszoroval együtt. Vagy be akartwk vágni elé kanyarodo savbol hogy beelozzek a sok autó. És nem hagyta gurult elore centirol centire a másik nyakára, hogy az ne tudjön besorolni.


Most jo az ilyen? Azt mondja nem hagyja hogy bárki is megszivassa! De nem okos enged, szamár szenved?

Én.sokszor inkább hagytam volna hadd menjen, mint hogy keltsem a haragot.

Más mit gondol?



2013. nov. 2. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ő szándékosan veszélyezteti a forgalomban lévőket? Inkább segíteni kellene azokat, akik kicsit rosszabbul vezetnek. Akik meg olyanok mint ő, azokat miért piszkálja?
2013. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

azt ,hogy 1x emberére akad és kitépik a kocsiból :) nem akarlak megbántani, de unoka testvéred tipikus szájkaratés lehet amíg a kocsiba van addig nagyon kemény


de nem tudhatom ,hogy milyen lehet az is lehet, hogy ő is oda tud csapni ha helyzet van

2013. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majd a gonosz emberek a nagy fekete autóból kiugranak és agyonverik az önkéntes rendőrt... aztán majd pisloghat. Megérdemli! Az nem jut eszébe, hogy a tötymörgéssel esetleg feltart valakit, aki sietne???
2013. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem totymorog hanem ilyen drága autósok beelozik százzal mikor jönnek szemben, illetve tilos elozni
2013. nov. 2. 22:22
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Pl megelőzték zarovonapon úgy hogy bevagtak ele mert jöttek szemben, és utána ment a nyakára és felkapcsolta a tavolsagit."


Na most ilyenkor nyomnak előtte egy satut, az életben nem bizonyítja be, hogy nem ő volt a f asz. Meg amúgy sem tartott követési távolságot. Kíváncsi lennék, hogy állna a szája, amikor a biztosító küldi a levelet, hogy a két éves BMW hátulján okozott kár 1,5 millió forint, és megduplázzák a biztosítását. Esetleg ráhúznak egy közúti veszélyeztetést, ugrik a jogsi..

Arról nem beszélve, ha épp olyan száll ki a kocsiból, még át is rendezi az arcát.


El kell fogadni, hogy nem vagyunk egyformák. Mindig is lesznek közlekedni nem tudók vagy olyanok akiket nem érdekelnek a szabályok. Ha kifogod a másodikat, egyszerűbb elengedni. Engem is idegesít, hogy boozi, de én meghúzom a vállam és kész. Nem fogok ugyanilyen gyökér módjára közlekedni, pedig az autóm teljesítménye és méretei még lehetővé is tennék .


Az unokatestvéred meg ugyanolyan tapló gyökér , mint ezek. :)

2013. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%

Nincs ezzel gond ha másokat nem veszélyeztet vele. Én sem szoktam hagyni ,hogy valaki velem szemben jogosulatlan előnyt szerezzen, nem hiszek az okos enged szövegben. Pont ezért nyerészkednek a szabálytalanok pofátlanok az úton mert a sok bamba birka hagyja magát és pl a kanyarodósávon zárovonalon bevágót beengedik , közben aki szabályos és szépen végigállja a sorát az szív és vele együtt az összes aki mögötte van mert még hátrébb kerül..

Kemény legényektől ,kiszállok és megverem típustól nem tartok, már megfutamítottam kétszer is ilyen kiugrálót, addig nagyfiúk csak amíg a másik lapít a kocsiban , ha keményen felveszi a harcot akkor átkozódva visszaülnek a xarjukba :D

2013. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem szerint az ilyen embert örökre el kell tiltani a vezetéstől, mert teljesen alkalmatlan.
2013. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A nagyon látványos pofátlanságokat én sem hagyom szó nélkül, de a centizés, elvakítás és hasonló veszélyeztetések nincsenek az eszköztáramban. Duda, beintek, ezzel le is van vezetve a feszkó, aztán hagyom, hogy az illető eltávolodjon, nehogy mókás kedvében büntetősatut nyomjon.
2013. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van. Elég siralmas, hogy szerintetek a szabálytalanul közlekedőre nem szabad rádudálni... Egyébként én is szívesen ledudálom az ökör módra közlekedőket.
2013. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ja, és először is ők veszélyeztetnek másokat. Amikor a körforgalomban kivág eléd, vagy előz, miközben szembe jönnek és neked kell fékezni, hogy ne legyen tömegbaleset. És ezek után a normálisan közlekedőnek kell fülét farkát behúzni?

Akkor miért van KRESZ, ha úgy sem kell betartani? Legalább egy-két ember dudáljon meg szignáljon rá, hogy mekkora barom. Nem mondom, mindenkivel megesik, hogy áthág egy-két szabályt. De sokan direkt csinálják, nem figyelmetlenségből előforduló egy-két esetről van szó.

2013. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!