Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a teendő, hogy beláthatatla...

Mi a teendő, hogy beláthatatlan kanyar ahol tükörből kellene látni, belevilágít a nap?

Figyelt kérdés
Kanyarodjak ki lassan, hátha nem jönnek?

2014. jan. 13. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Kikanyarodsz lassan hátha látsz..

Lényegében úgyse látsz semmit szóval úgy közelítsd meg a helyet hogy aki jön az gyanítsa hogy te nem látod...

2014. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Válassz másik útvonalat. Komolyan. Én csináltam már olyat, hogy hatalmas köd volt és inkább nem a rövidebb utat választottam, mert ott lett volna egy biztosítóberendezés nélküli vasúti átjáró. Igen, a közlekedésbiztonság a helyes útvonalválasztással kezdődik.


De nyilván van, amikor ez nem opció, mert zsákutcából indulsz. Ez esetben rádió ki, ablak le és nagyon lassan told ki a kocsi orrát és ha már többet látsz, fejezd be normál tempóban a manővert.

2014. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Napkiraly ***** válasza:

és szépen beléd csattannak...

Ha balra kellene kikanyarodni,akkor kanyarodj inkább jobbra,és fordulj meg egy belátható helyen.

Egyébként ha nem belátható, akkor minél tovább tökölsz benne, annál több az esélye hogy elnyomnak. Ha nincs egy köztes állapot, ameddig kicsorogsz és onnan már belátod, de még ki tudnak kerülni, akkor érdemes szétnézni ameddig látsz, és padlógázzal kiugrani, hogy gyorsan "túl legyél" a nehéz részen

2014. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!